2733
2739

چقدر بی پولی سخته

خدایاا هیشکیو محتاج دیگران نکن

خیلی ناراحتم بی کسیم هیشکیو نداریم 😢😢😢😢

هستید بگم؟

کمکم میکنید؟

بگو

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشین برنده شد  قرعه کشی

قرار بود پولشو باباش بده

بعد که برنده شد گفت ندارم وو..

داییش بهش قرض داد گفت یه سال میرونم هروقت پولش داشتی ماشین واس تو

اونم بعد این که ماشین رو تحویل دادن دبه کرد

2728

از من یکی پول نخواه... این از من.... دوستان جای ما

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

وام برداشت ۵۰ ت رو جور کرد

مونده ۵۰

اونم سهام عدالت رو گذاشته فروش

اونم فروش نمیره

تا اخر ماه مهلت داریم فقط

خیلی حیفم میاد ماشین رو از دست بدیم

ماشین نداریم 😭😭😭

از بس فک و خیال کردم سرم داره میترکه

ماشین برنده شد  قرعه کشی قرار بود پولشو باباش بده بعد که برنده شد گفت ندارم وو.. داییش بهش ق ...

مجبوری خاهرم نداری نگیر منم خیلیا چیزا دلم میخاد باید بشه

در تاریخ99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد     
2738
وام برداشت ۵۰ ت رو جور کرد مونده ۵۰ اونم سهام عدالت رو گذاشته فروش اونم فروش نمیره تا اخر ماه مه ...

هیچ وقت رو دیگران حساب نکن حتا نزدیکترین کست فقط دست بگیر زانو خودت  و بلندشو 

۲۰ ت باباش کمک کرد

۳۰ وام برداشت

چند ماه فرصت نمیده که پول رو جور کنیم

نگرانم ماشین رو از دست بدیم.

۲۸ ت هم اضافه میخواد میگه طلاهای زنم فروختم طلا گرون شده و....

ما شبش گفتیم فرداش پول رو داد

میگه طلا فروختم باید بهرشو هم بدید

پولمو بده یا ماشین واس منه یا ماشین رو بفروشیم نصف نصف ازش مهلت خواستیم گفت فقط یه ماه مهلت میدم ...

من پونزده ملیون پول نقد دوماه دادم داداشم برا ماشینش . بیست ملیونم سکه بهش دادم اصلا اسمشونو جرات ندارم بیارم میگه منت گذاشتیچهارماهه معلوم نیست کی پس بده اصلا نه میبینمش نه برادری تو حقم کزده

2706