2737
2734
باور کن تا ۶ ماه اینده اگر بیتفاوت باشی و با عشق س ک س کنی باردار میشی...

شما چند سالته؟

منتظر نی نی هستی؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باسه عزیزم حتما میگم بنویسه هزینش خیلی بالا میشه؟ 

نه گلم زیاد نمیشه من دولتی رفتم آزادم حساب کرد 160 شد

واسه من چندتا آز بود

شما حتما برو جای شخصی و خوب واسه من دولتی بود دکتر گفت شاید اشتباه نشون داده

2728
من ۴۲ سالمه.. فعلا که ی سقط لشتم دوماه پیش..مردد شدم..واقعا نمید.نم اقدام‌کنم یا نه..

من ۳۸ سالمه... جدا شده ام... وحشت سن و سالم که بالا رفته داره منو میکشه...

۲۱ سالگی نامزد کردم و ۲۳ سالگی ازدواج...

اونوقت حاصل عمرم، تنهایی در این سن و سال است.

با کسی در ارتباط نیستم. عملا اگر هم کسی پیدا شود، تا آشنایی و اطمینان حاصل بشه و ازدواج کنیم و کمی همدیگه رو بشناسیم و بچه دار بشیم (تااازه اگر بشویم و مسکلی نباشه) حداقل تو سن شما و بالاتر هستم...

خیلی خیلی خیلی ناراحتم... خیلی... من واقعا فرزند دوست دارم...

شما دیر ازدواج کردی؟

چرا میگی دیگه اقدام نکنی؟ به خاطر نرس از سقط و یا سن و سال؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
من ۴۲ سالمه.. فعلا که ی سقط لشتم دوماه پیش..مردد شدم..واقعا نمید.نم اقدام‌کنم یا نه..

دلم خیلییییییییی شکسته... خیلی...

من ۳۸ سالمه... جدا شده ام... وحشت سن و سالم که بالا رفته داره منو میکشه... ۲۱ سالگی نامزد کردم و ۲۳ ...

این سقط من رو خیلی اذیت کرد هنوزم بقایا دارم خیلی کمه اما هست و بارداری اولم خیلی،سخت بود و ویار بدی داشتم...

۲۳ ازدواج کردی چرا بچه نداری...؟

2738
برای چی جدا شدی..؟ جند ساله جدا شدی...؟

چهار ساله جدا شدم...

دیگه طرفم، بی وجدان و بی‌مهر  و نامرد بود

سلام ببخشید مزاحمتون شدم حرف من ربطی به این نداره اما کمکم کنین من الان ۱۵روز سیکلمم دو روزه لکه های خونی قهوه ای  میاد خودشم کمر درد ودل درد وحشت ناک دارم من خودشم برای حامله شدن نزدیکی تواین چند روز نداشتن بنظرتون چیکارکنم سن منم ۲۴سال

ای کاش تواین😭 روزهای عزیز من نی نی دار میشدم لطفا دعاکنین نی نی سایت های عزیزممنونم 
چطور تو ابن همه مدت بچه دار نشدی...؟

بچه که نمیخواستیم چون میدونسنیم عاقبت این زندگی جداییه...

ولی بچه دار شدم... ناخواسته و یا خدا خواسته... موقع زایمان از دنیا رفت...

عزیزم... چرا ازدواج‌نمی کنی...الان با خانواده زندگی می کنی یا مستقل...؟

مستقل هستم... مورد مناسب تا حالا پیش نیومده...

2706