2703
2553
عنوان

اینجا کسی هست که از نزدیکانش تو کما بوده باشه..میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 9268 بازدید | 134 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله ک خدا شفاش بده. من شنیدم درسته قدرت حرکت ندارن ولی گوششون میشنوه. من یکی از فامیلامون شش ماه داخل کما بود. یه روز مامانم ار خانمش خواست ک در گوشش حرف بزنه و بگه ک دستشو فشار بده. یه دفعه یه قطره اشک از کنج چشمش اومد و دستش ی کوچولو تکون داد. زنه زود رفت پرستار و دکتر اومد. اونم همون روز بهوش اومد.و از کما در اوند. نگران نباش بسپار دست خدا و امام حسین. و حضرت زینب
2720
اره عزیزم ما داشتیم که تو کما بوده و وضعیت خوبی نداشته حتی دکترا هم گفتن درصدش خیلی پایینه حالش خوب شه و ولی الان بعد دوسال خوبه خوبه ...همه چیز دست خداست انشالله که حال مادرت خوب بشه گلم ...توکل کن به خدا و زیارت عاشورا رو بخون ..نا امید نشو ...
خُـــــــــــــدا وقتـــــــے تو را مــےآفریــــــد فقط به یکـــــــ چیز فکــــــــر میکـــــــــرد : مَـن !
حمیده جان من ی بار رفتم داخل باهاش حرف زدم چشماشو باز کرد اما ب من نگاه نمیکرد ولی انگار میشنید..ماساژش دادم بوسش کردم گفتم زود میای خونه...وای پیشش گریه نکردم چون منم شنیدم ک متوجه میشن😢
2714
برای سلامتی مادرت دعا میکنم عزیزم.مطمهنا خیلی روزهای سختی رو گذروندی.امیدوارم سختی ها ختم به خیر بشن. هرچند سخته ولی سعی کن خودت رو فراموش نکنی. سعی کن کمی بخوابی،خرما یا نارگیل یا خوراک های کم حجم ولی مقوی بخور چون احتمالا اشتها نداری پس حداقل یه چیزی بخور که توانت رو از دست ندی ایشالا مامان از کما بیرون میاد و تو باید یه مدتی پرستاریش رو بکنی
2706