1472
1411
سلام مامان من هفت روزه تو کماس..سطح هوشیاریش رو شیشه میخواستم ببینم کسی بوده با این وضع برگشته باشه..لوله تنفسم تحمل نداره هی بهش بیهوشی میزنن😢

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473
من یکی رومیشناختم باهوشیاری 5برگشته بود
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن لذت ببرید... فقط یک کم یواشتر!!! شاید کسی دلش برای عشق تنگ شده ...
8
1476
ان شاءالله ک خدا شفاش بده. من شنیدم درسته قدرت حرکت ندارن ولی گوششون میشنوه. من یکی از فامیلامون شش ماه داخل کما بود. یه روز مامانم ار خانمش خواست ک در گوشش حرف بزنه و بگه ک دستشو فشار بده. یه دفعه یه قطره اشک از کنج چشمش اومد و دستش ی کوچولو تکون داد. زنه زود رفت پرستار و دکتر اومد. اونم همون روز بهوش اومد.و از کما در اوند. نگران نباش بسپار دست خدا و امام حسین. و حضرت زینب
مامان بزرگ من فکرکنم یه ماه تو کما بود ولی بعد برگشت هوشیاریش هم پایین بود اما به مرور بالا رفت غصه نخور ان شاء الله که مادرت هم زود حالش خوب میشه و از کما میاد بیرون
ای خدا غصه نخور ازتو فراری نشدم.....بعد از ان حادثه در کفر تو جاری نشدم.....باوجودیکه به حکم تو دلم زخمی شد....شاکی از این که مرا دوست نداری نشدم😞😞
1450