1874
1823

یه زندگی خیلی خیلی مرفه تو شهر خیلی خیلی کوچیک، شهری که جاری که به خونت تشنست اونجا زندگی میکنه و قراره همسایه دیوار به دیوار خواهر شوهرت بشی که بچه هاش دم به دیقه قراره خونت باشن یا زندگی دانشجویی خارج از ایران که قراره از صفر شروع کنی اما از یه محیط پرحاشیه دور میمونی

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

خارج از ایران

سوالت عجیب بود😐

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

حتی اگه اینجا بدون دردسر تو تهرانم زندگی میکردی بازم میگفتم برو خارج. فقط ترک وطن

من یه زن موفقم، یه همسر موفق و یه مادر موفقم 😍😍😍، چرا؟!!! چون وقت خودمو صرف حرفای خاله زنکیه مردم نمیکنم، در اصل اونا فقط وسیله ای هستن برا رسوندن من و خونوادم به اهدافم 😍هیچ وقت وقتمو صرف اثبات خودم بهشون نمیکنم، هیچ وقت هیچی رو براشون توضیح نمیدم، بزار تو خماری بمونن، اصلا فکر کنن همش تقصیر من بوده... مگه تا قبلش که توجیهشون میکردم چه وضعیت بهتری داشتم که الآن ندارم؟! 🤔اولین گامم تو زندگی ارامش خودمو خونوادمه، دومین گامم تمرکز خودمو همسرم رو کار و سومین گامم تو زندگی پیشرفت تو همه چیز 😍😍😍😍یادت باشه جواب هر کیو دادی به همون اندازه از اهدافت تو زندگی دور میشی و به اندازه همونا خودتو کوچیک کردی، همه وسیلن که تو رو به هدفت برسونن 🤗🤗💪💪💪
خارج از ایران سوالت عجیب بود😐

سوالم عجیب هست درسته خودمم دومیو میخوام اما پدرشوهرم یه پیشنهاد دهن پرکم داده به شوهرم میترسم بعدا پشیمون بشم هرچند میدونم که نمیشم اما بدجور سردر گمم کرده

1826
سوالم عجیب هست درسته خودمم دومیو میخوام اما پدرشوهرم یه پیشنهاد دهن پرکم داده به شوهرم میترسم بعدا پ ...

گلم بهت قول میدم هیچوقت از مهاجرت پشیمون نمیشی حتی اگه از زیر صفرم شروع کنی..همینکه بببنی بچه هات اینده دارن خوشحالن از زندگیشو و امثل اکثریت جوونای ما افسرده نیستن واسه رضایتت کافیه

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
گلم بهت قول میدم هیچوقت از مهاجرت پشیمون نمیشی حتی اگه از زیر صفرم شروع کنی..همینکه بببنی بچه هات ای ...

عریزم دعام کن که بتونم با کسایی که تو راهمون سنگ میندازن سرکنم