2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من استفاده کردم عالی بود خیلی خوب بود.ولی دیگه اصلش گبر نمباد الکی پول نده.قرص لاغری فقط بلوبری بدون هیچ غوارضی

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
2720

من خیلی وقتا وسوسه میشم ازین قرصا استفاده کنم

اما همه میگن خطرناکه 😶

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2714
چقدم گرون شده ، تقلبیشم پر شده تو بازار

من بلوبریرو استفاده میکنم راضی هم هستم.سی تاشو 360خریدم

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
من استفاده کردم عالی بود خیلی خوب بود.ولی دیگه اصلش گبر نمباد الکی پول نده.قرص لاغری فقط بلوبری بدون ...

برای من عوارض کم خوابی بود اصلا نمیخوابیدم داشتم افسردگی میگرفتم

اگر اصلش گیرت بیاد خطری نداره

خب از کجا بفهمم اصله؟

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
برای من عوارض کم خوابی بود اصلا نمیخوابیدم داشتم افسردگی میگرفتم

کدوما

2706