2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه فقط واقعیت جامعه همه چیو میگه  

اینستا بیشتر از واقعیت به شایعات دامن زده. در همه مسائل. البته خوندن خبر در اونجا هم خوبه ولی در کنار اون، هم شبکه های داخلی هم خارجی هم خوندن متن قرارداد رو داشته باشید.تا با اطلاعات کافی قضاوت درستی داشته باشید.

اینستا بیشتر از واقعیت به شایعات دامن زده. در همه مسائل. البته خوندن خبر در اونجا هم خوبه ولی در کنا ...

گلم من ک نگفتم اینستا خوبه یا نه هر شبکه اجتماعیی خوبی ها و بدی های خودشو داره ولی بدیش همین شایعات و خوبیشم این بود ک هر شخصی که کار بد و خلافی انجام میداد انقد سری گسترش پیدادمیکرد ک مجبور ب پیگیری میشن و پیداش میکردن و مجازات

ولی حرف اون خانم درست بود که متاسفانه رسانه ما رو راست نیست با مردم اصللااااااا 

ولی ما حتی ماهواره هم نداریم ک ببینم اونوریا چی میگن ک قطعا بیشتر دوست دارن جو اینجا رو متشنج کنن

حتما الان شبکه ۱ رو میبینم مممنون گفتی 

میتونید متن قرارداد هم بخونید. تا اطلاعاتتون کامل تر شه. شبکه های اون ور ابی رو هم ببینین. 

من امروز یه پیام ترسناکی خوندم نوشته بود که چینی ها دارن یک میکروب خیلی خطرناک رو می سازه که شش برابر خطرناک تره و می خواد از طریق اب و غذا به خورد مردم بده و همه مردم ایران رو بکشه خیلی حالم بده از وقتی این پیامو دیدم امیدوارم دروغ محض باشه ای خدااااا  

با خدا باش و پادشاهی کن