2737
2734

متخصص قلب بودن، سنش هم زیاد نبود و بیماری زمینه ای نداشت!

چقدر کادر درمان گناه دارن...

اونوقت هنوز یه عده احمق میان میگن کرونا الکی هست ، 

همین الان توی یه تاپیک دیگه یه نفر داره مستفیض میکنه بقیه رو با نظراتش...

واااای یااااا خود خدااااا

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

خدا رحمتشون کنه. حیف همچین ادمایی بخدا

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
حداقل ۳۰۰ تا دکتر و‌پرستار مردن تا الان امروز بیمارستان تجریش تهران اعلام کرد ۲۰۰ تا از کادر درمان ...

فکر کن....

اون بنده خداها خانواده دارن، خیلیا بچه‌کوچیک دارن 

خدا رحمتش کنه  احتمالا طبق افاضات تبریزیان لابد از زنش گرفته دیروز داشتن اینجا جر واجر میکردن ...

اه اه اه... دلم میخاد ببینم الان چندتا از همین پنبه روغن بنفشه آیا دادن تو سایت میچرخن؟؟

خدا رحمتش کنه  احتمالا طبق افاضات تبریزیان لابد از زنش گرفته دیروز داشتن اینجا جر واجر میکردن ...

من تا دیروز فکر میکردم نهایتا چهار تا داروی گیاهی واسه عوام تجویز میکنه ولی تو تی وی دیدمش خل وضعه!!!!از ایناس که دیپلم کاردانش با تک ماده گرفته ولی دوست داشته طبابت کنه  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
چر اسمشو نامشخص کردی حتما از طرفدارای شیاف روغن بنفشه هست و شاش شتر هرشب شیاف میکنه مقعدی که کر ...

به شدت هم طرفدار بودن!!

اخه دیگه حالا همچین نادانی اصلا با این چیزا درست نمیشه که با این الکی بهش بها بدیم و باهاش بحث کنیم

2706