2726
عنوان

بارداری بعد سقط فراموش شده

881 بازدید | 14 پست

سلام بچه 

راجب سقط فراموش شده 

علایم داره ؟؟ من یه سقط فراموش شده اسفند ماه داشتم تو نه هفته اون بارداری هیچ علایمی مثل تهوع نداشتم 

الان ۹هفته باردارم پنج شنبه صدای قلبشو شنیدم ویار شدید دارم فقط غذا برنج ماست میخورم بوی همه غذا ها اذیتم میکنه تهوع صبحگاهیم دارم 

یه جا خوندم اصلا ربطی نداره تهوع داشته باشی باز احتمالش هست جنین ایست قلبی کرده باشه شما چه تجربه ای داشته تا الان سه بار سونو رفتم دوبار دکترم یه بار خودم استرس گرفتم پنج شنبه رفتم سونو همه چی خوب بود دیگه نمیخوام تا غربال برم ولی چون قبلیو تو غربالگری فهمیدم همش دل نگرانم 😔

داروهم دارم آنوکسا با آسپرین سرم اینترالیپید استفاده میکنم ممنون میشم اطلاعات بهم بدید 

دی ماه ۹۸بعد یکسال اقدام میخواستم برم iui که همون ماه باردار شدم ۱۹اسفند ۹۸تو ان تی فهمیدم ایست قلبی کرده  خرداد ۹۹ناخواسته وقتی زیر نظر دکتر عارفی بودم باردار شدم ۱۹بهمن ۹۹پسرم بدنیا اومد 😍😍

چقد خلوته

دی ماه ۹۸بعد یکسال اقدام میخواستم برم iui که همون ماه باردار شدم ۱۹اسفند ۹۸تو ان تی فهمیدم ایست قلبی کرده  خرداد ۹۹ناخواسته وقتی زیر نظر دکتر عارفی بودم باردار شدم ۱۹بهمن ۹۹پسرم بدنیا اومد 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم استرس برات خوب نیست اصلا. قرار نیست ک اتفاقای بد دوباره تکرار شه. نگران نباش اون دارو ها و آمپولا خیلی مراقبت میکنه از جنین

خدای مهربون دختر کوچولومو و آقا جونمو بتو سپردم😔
2728
عزیزم استرس برات خوب نیست اصلا. قرار نیست ک اتفاقای بد دوباره تکرار شه. نگران نباش اون دارو ها و آمپ ...

امیدوارم همه‌چی خوب پیش بره برام شده یه کابوس

من تا سه ماه غذام فقط تخم مرغ خیار گوجه و ماست  آلو و هلو بود هیچی نمیتونستم بخورم بدم می ...

من مشکلی ندارم فقط یکی دوجا خوندم ویار تهوع نشانه سلامت جنین نیست من تنها دلخوشیم همینه 

الان تحت کنترلی اصلا بد ب دلت راه نده ویار و تهوعم طبیعیه فقط فکرتو آزاد کن و خوشحال باش از این خوشبختی ک خدا بهت داده

خدای مهربون دختر کوچولومو و آقا جونمو بتو سپردم😔
الان تحت کنترلی اصلا بد ب دلت راه نده ویار و تهوعم طبیعیه فقط فکرتو آزاد کن و خوشحال باش از این خوشب ...

مرسی عزیزم 😘😘

من مشکلی ندارم فقط یکی دوجا خوندم ویار تهوع نشانه سلامت جنین نیست من تنها دلخوشیم همینه  

نگران نباش من پنج تا بارداری داشتم اولی سالم بدنیا اومد با ویار  دومی سقط شد دلیلش ترسیدم سومی باویار چهارمی  اصلا ویار نداشتم تنها علایم تاخیر پریود بود سقط شد  پنجمی ویار داشتم حتی سونو رفتم گفت قلب نداره احتمالا مجبور ب سقط میشی هفته بعد سونو تکرار کن من یک ماه صبر کردم  بعد رفتم همه چی خوب بود .فقط بخودت استرس نده  صدای قلبش شنیدی انشاالله بسلامتی میاد تو بغلت 

نگران نباش من پنج تا بارداری داشتم اولی سالم بدنیا اومد با ویار  دومی سقط شد دلیلش ترسیدم ...

پس ویار یه جایی بدرد میخوره اذیتت میکنه ولی خوب خیالت از نی نیت راحته مرسی گلم ممنونم که وقت گذاشتی برام

دقیقا  توکل کن بخدا. بارداری و زایمان راحتی داشته انشاالله

حتما خدایی که خودش داده خودشم مراقبش میشه 

سلام عزیزم خوبی ، منم سقط فراموش شده داشتم الآنم باردارم خیلیییییی نگرانم و استرس دارم تو رو خدا بگو چیکار کردی بعدش بارداریت موفق بود 

2706