2726
عنوان

کیا پانیک دارن؟بیاین درد و دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 7653 بازدید | 54 پست
اره گاهی بابا منکه همش توهم کرونا دارم.خیلی میترسم بگیرم و حمله ه برگردن الان خدارو شکر خوبم

پس بهش فکر نکن .من ذهنم همش به منفی ها فکر می‌کنه و متاسفانه تا الان همشو جذب می‌کنه باورت میشه از ترس کرونا از خونه تکوووون نمی‌خوردم ولی از بس بهش فکر کردم گرفتم.شوهرم گرفت و به منم داد.به این فکر کن خدای نکرده بگیری هم خوب میشی.من همین تاپیک اون خانمه که برادرشوهرش کرونا داشت فوت کرد بیچارم کرد همش میگفتم الان منم حالم بد میشه میمیرم .الان دیگه تو هیچ عنوان کرونایی نمیرم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
نه متاسفانه سر نماز همش فکر میکنم الان خفه میشم و همش از ترس خفگی نمازمو قطع میکنم 😭😭

ترس و دل تنگی همش وسوسه شیطانه.مثلا شیطان بهت میگه نماز نخون اگه نماز بخونی میمیری سر نماز.خب این فکرای منم بود تا اینکه پدر شوهرم گفت منم تو جوانی سه سال اینجوری بودم هزارتا دکتر رفتم خوب نشدم.و پیش یک ادم مسلمان رفته بود گفته بود دوای تو استغفرالله زیاد و نماز خوندنه منم قبل این مریضی یک رکعت نماز نمیحوندم وقتی اینو گفت پدرشوهرم هر روز نماز میخوندم اول میترسیدم تو تنهای نماز بخونم مثلا هرجا حتی یه بچه کوچیک بود میرفتم سجادمو اونجا پهن میکردم و نماز میخوندم.الان دیگه ترسم ریخته و تو تنهایم نماز میخونم.و پدر شوهرم وقتی دچار حمله  میشدم اگه اونجا بود خودش برام قران میخوند چندتا سوره اروم میشدم.ایت الکرسی.حمد.توحید.کوثر.این سوره هارو میخوند و بهم میگفتن تو خونه سوره بقره بزار و گوش کن.

در تاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس بهش فکر نکن .من ذهنم همش به منفی ها فکر می‌کنه و متاسفانه تا الان همشو جذب می‌کنه باورت میشه از ت ...

منکه وضعیت اینجا قرمزه ولی همش بیرونم😁

در تاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد
2728

منم وقتی تنها بودم میخوابیدم، دور و برم حس میکردم یه صدایی از خونه میشنیدم اما نمیتونستم واکنش نشون بدم یا هنوز تو خواب داااد میزنم، مامانمم اینجوری بود، نمیدونم میتونه زمینه ارثی داشتع باشه که به نظرم داره ،

منم صوت قرآن ارومم میکرد وقتی تنها بودم قران میذاشتم اولش سخته یاد مراسم ختم و فاتحه می افتادم اما  بعدش بدون صدای قران میترسیدم بخوابم، 

به نظرم اینا تلقینه مثبته، 

سلام عزیزم گفتی پانیک داشتی و بعد باردار شدی منم پانیک دارم و میخوام اقدام کنم به بارداری چجووری داروهاتو ترک کردی تو بارداری؟؟ تو بارداری حمله سراغت نیومد؟؟

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍
سلام عزیزم گفتی پانیک داشتی و بعد باردار شدی منم پانیک دارم و میخوام اقدام کنم به بارداری چجووری دار ...

نه داروهام تغییر داد دکتر البته دوران بارداری خوب بودم خدا ذوشکر ولی شیر دهی تغییرش داد

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
نه داروهام تغییر داد دکتر البته دوران بارداری خوب بودم خدا ذوشکر ولی شیر دهی تغییرش داد

یعنی بارداری دارو نمیخوردی؟؟چطور تونستی ترکش کنی قبل بارداری؟

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍
یعنی بارداری دارو نمیخوردی؟؟چطور تونستی ترکش کنی قبل بارداری؟

نه نخوردم دکترم گفت نخور .البته من نه ماه قرص خوردم بعد باردار شدم یعنی دوره قرصامو تموم کردم ولی متاسفانه تو شیردهی باز اومد سراغم نه ساله پانیک دارم

2706