2737
2734
عنوان

این ماه یک سال میشه برا دومی اقدام کردم چرا نمیشه😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3849 بازدید | 366 پست
دوتا.... خیلی سخته برام.. حس میکنم هیچ دلیلی برا سقطا پیدا نمیشه چون اولین سقطو خودم رعایت نکردم دوم ...

دقیقا برای عمه من هم مشخص نبود دلیل سقط ها

ببین پس خودت میگی رعایت نکردی عزیزم این بار باردار شدی سه ماه اولو خیلی مواظب باش

خدایا سپاسگزارم🌺❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبین چه خبرا کسی باردار شده این تاپیک من روز ۲۱ سیکلم پریود شدم نمیدونم چرا تا حالا سابقه نداش ...

سلام منم پریود شدم ۲۶سیکل یعنی دیروز لکه بینی داشتم امروز خونریزی شروع شد

خدایا سپاسگزارم🌺❤
2728
سونو رفتی ببینی فولیکول غالب داری یا نه؟بنظرم برو خیلی بهتر دستت میاد وضعیت فولی و تخمدان ها

روز دوم رفتم فولیکول 15داشتم،، بهم لتروزول داد ترسیدم نخوردم گفتم کیست میشه، براهمی دیگه سونو هم نرفتم 

میشه برا کساییکه در انتظار نی نی هستن ی صلوات بفرستیدممنونم❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد 
2738

من امروز جلسه ٣ دندون پزشكيم  بود

از تير ماه شروع كردم  دارم ميرم

ولي تموم نشد بازم

١/٢ جلسه ديگه بايد برمممم

٢٥ مرداد وقت بعدي رو داد هر چي گفتم زودتر نداشت 

البته گفتم قصد بارداري دارم 

ميگه ايرادي نداره 

البته از دكتر زنانم  هم قبلا پرسيدم ميگه مشكلي نيست 

خدايا به منم يه دختر بده🥰🥰🥰
روز دوم رفتم فولیکول 15داشتم،، بهم لتروزول داد ترسیدم نخوردم گفتم کیست میشه، براهمی دیگه سونو هم نرف ...

ماشالله چقدر خوب

مگه دکترت چی از این بهتر میخواد که قرص لتروزل داده!

خدایا سپاسگزارم🌺❤
ماشالله چقدر خوب مگه دکترت چی از این بهتر میخواد که قرص لتروزل داده!

نمیدونم براچی داد، گف ک تنبلن تخمدونات😕

میشه برا کساییکه در انتظار نی نی هستن ی صلوات بفرستیدممنونم❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد 
چقدر عجیب ببین شاید تخمکات فولیکولا خوبن ولی آزاد نمیشن ها؟پیاده روی کن هرروز مرتب خیلی تاثیر داره

چرا سونو رفتم ماهای قبل آزاد میشن، امروز 17سیکلم خیلی درد داره تخمدونام نفخم کردم فک میکنم داره آزاد میشه 

بهش قرص ویتامین ای و عرق کاسنی و افرودیت میدم ولی نمیشه

عزیزم برو تایپیکهای قبل بارداری منو بخون منم شرایطم مثل شما بود ایودی مو دراوردم تا یکسال و نیم حامله نشدم تا اینکه 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
2706