2726
کاربران تازه ثبت نام شده
شما باید برای ایجاد تاپیک و گذاشتن پست مرحله تایید را انجام دهید
به این صورت:
(نی نی سایت من) که در زیر نام کاربریتان قرار گرفته است را کلیک کنید
در سمت چپ گزینه تایید هویت کاربر جدید را کلیک کنید
شماره همراه خود را در کادر سفید وارد کرده پس از چند ثانیه یک کد برای شما ارسال می شود
سپس در قسمت پایین ((اگر کد را دریافت کرده اید برای ورود آن اینجا کلیک کنید.))
روی کلمه (اینجا) که به رنگ آبی است کلیک کرده و کد را وارد کنید تا تایید شوید.
باسپاس
نی نی یار1
سلام ببخشین چرا کاربرای تایید نشده میتونن پست بذارن؟
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من میخوام اسم کاربری مو عوض کنم چرا نمیتونم خودم ویرایش کنم

لطفا راهنمایی کنین

متشکرم

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
امیر مهدی جان

اون بالای صفحه سمت راست نوشته نی نی سایت من روش کلیک کن بعد که وارد صفحه شدی سمت چپ صفحه تو نوار سبز رنگ نوشته امضای من روش کلیک کن و هرچی میخوای توش بنویس و دکمه نمایش رو بزن

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
نی نی یار براتون ایمیل فرستادم

مرسی ...,

سلامم ممنون از زحماتت شما مدیرانو نی نی یاران

خوبی نی نی یارجون
خدایا وقتی ازم گرفتی و بهم بخشیدی ، فهمیدم که معادله زندگی ، نه غصه خوردن برای نداشته هاست و نه شاد بودن برای داشته ها . . .
سلام و خسته نباشید
من چندتا مشکل دارم نمیدونستم باید کجا مطرح کنم با اجازه اینجا میگم امیدوارم حل بشه
یکی اینکه وقتی تو کلوب میخوام پست بزارم تو کادری که تایپ میکنم قبل از ارسال حرف اولم پیدا نیست میره اون پشته کادر ولی بعد ارسال مشخص میشه ها (واضح گفتم؟) در صورتی که توی تاپیک اینطور نیست
دوم اینکه= توی کلوب که دوستان پست میزارن حتما باید backspace کنم تا پست هاشون رو ببینم وگرنه هیچ پستی نمیاد انگار هیشکی هیچی نگفته
و سوم اینکه شکلک های من نصفه ست نصف دیگش باز میشه ولی سریع میره و فقط از نیمه اول شکلک ها میتونم استفاده کنم
ممنون میشم اگه پاسخ بدید
یا امام حسین...
2706