2733
2734
سلام خانومایی که با دکتر شاکری سونو انجام دادید تعیین جنسیت ایشون در هفته 12 چقدر درست بوده؟خودش که از کارش خیلی مطمن هست خواستم نطر اونایی که تجربه داشتن بدونم
به من تو هفته 16 جنسیت رو درست گفت

اما تو همین سایت دوتا از دوستام تو هفته 12 و 13 رفتن پیشش به یکیشون گفت قطعا پسر و به اون یکی هم گفت قطعا دختر ! ولی هردوش اشتباه از آب دراومد .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جاری من 12 هفته رفت پیشش گفت پسره هنوز نی نی نیومده نمیدونم درست گفته یا نه ولی تعریفشو بسیاااااار شنیدم و خودمم 15 هفته رفتم پیشش و درست گفت بهم
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2738
من اصلا قبولش ندارم ...دو مرتبه پیشش رفتم...... روز قبل به دنیا اومدن پسرم کمرم خیلی درد می کرد دکترم گفت احتمال زایمان زودرس داری برو سونو اگه نمره سونو زیر 10 بود سریع برگرد وگرنه که هیچ..... رفتم پیش شاکری داشتم از کمردرد تلف می شدم سونو کرد در سونو نوشت هفته سی و هفت و سه روز نمره سونو 12 ... خوب منم برگشتم خونه تازه وزن پسرم رو هم گفت 2 کیلو و 900 گرم..درست فرداش ساعت 10 صبح کیسه ابم سوراخ شد ساعت 10 شب پسرم به دنیا اومد با وزن 2 کیلو سیصد و نود گرم ... اینم دکتری که خانمها توی این سایت اینقدر ازش تعریف می کنند....
منمی ماه پری نشدم پیشش رفتم ، گفت تخمدونات پر از کیسته تا اینا برطرف نشه نه حامله میشی نه پریود

بعد رفتم سونو رو به دکترم نشون دادم گفت اینا کیست نیست ، خلاصه ی امپول داد و پری شدم . اما هنوز حامله نشدم نمی دونم درست گفته یا نه ، اما پری هام همیشه مرتبه اینم بگم دکترم خیلی حاذقه و در مورد اینکه اونا کیست نبودن بهم اطمینان داد .
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
بله می تونم مدارک پزشکیم رو هم بذارم بدونید دروغ نمی گم واقعا بیکارم بیام اینها رو بگم..... تازه ببینید چقدر بدبختی کشیدم چون وقتی رفتم بیمارستان دکترم تو اتاق عمل شریعتی بود خوب به منم گفتند مشکلی نیست برو خونه!!!!!!!!!زمانیکه سزارین شدم 60 درصد جفت جدا شده بود... اگه دکترم اشنا نبود از همشون شکایت می کردم که هر دومون رو تا پای مرگ بردند...
2706