2733
2734
عنوان

بچه دوم (مهمان ناخوانده)

| مشاهده متن کامل بحث + 3846 بازدید | 50 پست
خانومای عزیزی که اینجا نشستید برا عذاب وجدان دادن به بقیه

اینو بدونین که خدا هم از شما نمی‌گذره برا چیزی که شاید اصلا از طرف خدا گناهی نداشته باشه چون جنینی که چند هفته اول است از درجه حیوانی هم کمتر است

شاید یکی‌ به دلیل بچگیش، بی‌ احتیاطی،، به هر دلیلی‌ باردار شده و به دلیلی‌ تصمیم به سقط میگیره

این حرفا همش حرف درستی‌ نیست

و باعث زجر یک نفر تو کل مدت زندگیش می‌شه

پس بهتره که بیخود قضاوت نکنیم که این خودش گنهی بس بزرگ است

تو خود قران هم گفته که از ۴ ماهگی به بد جنین به یک انسان تبدیل می‌شه و جون میگیره

قبل از اون یک چیز بی‌ارزش‌ای بیش نیست،،، نه جسم درست و حسابی‌ داره نه جون

تورو خدا به جون هر کوو دوست درین مواظب حرف زندنتون باشی‌

خدا از دلم شکستن خیلی‌ بیشتر بدش میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان کیان من هم توی مهر ماه فهمیدم که ناخواسته باردار شدم و یک دختر دو سال و نیمه دارم اول خیلی ناراحت شدم و تصمیم گرفتم سقط کنم اما بعد از چند روز پشیمان شدم و نگهش داشتم و الان واقعا نگرانم که نکنه نتونم از عهده نگهداریشون بر بیام و تیر ماه هم به دنیا می یاد
من هم همینطور ناخواسته دومی رو باردار شدم دقیقاً پسرم 19 ماهش بود و اواخر بهمن هم به دنیا میاد من هم شاغلم و این بار مرخصی هم درست نمیتونم برم و اگر برم قطعاً کارم رو از دست میدم کمک چندانی هم ندارم پسرم پرستار داره اما نمیدونم سپردن یک بچه یک ماهه به پرستار کار درستی هست یا نه اما چاره ای نیست و اینکه هممون میدونیم خیلی سخته 2 تا بچه پشت هم مخصوصاً اینکه شاغل هم باشی دیگهبدتر اینکه مثل من تا 5 سر کار باشی من کامند جای دولتی نیستم و هرروز تا5 سرکارم حتی 5 نشبه ها هم تعطیل نیستم نمی دونم چه خواهم کرد؟!!!!!
2728
منم بچه هام 22 ماه از هم فاصله دارند منم تو غربت دست تنهایی بزرگشون کردم خیلی سختی کشیدم از یه لحاظ دیگه راحت شدم با هم بزرگ میشن از یه لحاظ هم که دیگه اعصابی برام نمونده خیلی خسته ام خیلیییییییی
ارکان و رونیکا عشقهای من ❤️💚💜💙💛