2733
2734
عنوان

بچه دوم (مهمان ناخوانده)

3846 بازدید | 50 پست
سلام .دوستان توی ابان متوجه شدم که باردارم وقتی دیدم پریودم عقب افتاد نگران شدم و با مشورت پزشکم آزمایش دادم و جواب مثبت بود.خیلی نگرانم آخه پسرم هنوز که 19 ماهشه ممه می خوره و تا الان نتونستم یک شب راحت وبدون ممه دادن به کیان بخوابم داشتم یواش یواش از ممه می گرفتمش و خوشحال بودم 2 سالش تموم می شه می تونم بیشتر برای خودم باشم اما همه چیز خراب شد! از سقط هم خوشم نمی یاد اصلا دوست ندارم چنین کاری انجام بدم .از نظر روحی بهم ریختم همسرم فوق العاده خوبه همش بهم می گه تنهام نمی ذاره برای کارای خونه کسی رو می آریم که بتونم بیشتر استراحت کنم و برای کیان وقت بذارم.دلم نمی خواست به این زودی بچه دومم بدنیا بیاد دلم نمی خواد در مورد کیان کوتاهی کنم الان که وقت اموزشش هست نتونم وقعا گیج شدم تمام برنامه ریزی هام بهم ریخته اصلا مغزم کار نمی کنه.کمکم کنید چکار کنم؟راهنمایی می خوام ازتون.ممنونم دوستان
نه عزیزم ..اینجوری هم نیست .من الان پسرم 4 سالش داره تمام میشه وخیلی تنهاست و ضمنا تو این سن اصلا نمیتونم واسه دومی اقدام نم .چون سن حساسیه وپسرم هم از تنهایی خیلی به من وابسته است
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولن مبارکت باشه تا اون به دنیا بیاد یه نه ماهی میتونی به کیان برسی
خدا صلاح دونسته و مطمعن باش خیری توش هست اون بچه که تو دلته الان یه ادمه و تو نباید حق زندگی رو ازش بگیری
فاصله سنیش با کیان سه سال میشه و این خوبه اگه میتونی یه مدت دیگه کیان و بزار از این مهدای ساعتی یکی رم بیار کارای خونرو کنه
ایشالله که خیره....

اصلا به سقط و این چیزا فکر نکن چون من به چشم خودم دیدم که زن عموم میخواست سقط کنه همون روز عموم چنان بلایی سرش اومد که پشیمون شد
2731
اول اینکه قدم نو رسیده پیشاپیش مبارک باشه
بعدشم درموردش اینجوری نگو اونم الان حس داره بچت هست و در وجودت داره بزرگ میشه نزار احساس کنه از وجودش ناراحتی
منم دوتا پشت سر هم اوردم خیلی هم راضیم اولش سخت هست اما نه اونقدری که انتظارش داری اگر کمک داشته باشی اصلا سخت نیست و خیلی هم شیرینه
بچهای من حدود دوسال و سه ماه تفاوت سنیشونه و وقتی شوشو میاد میپرن رو سر و کله شوشو اونم واقعا لذت می بره
حتما حکمتی بوده که الان باردار شدی
خدا رو شکر کن و قربون صدقه فرشته قشنگی که الا ن تو وجودت هست برو
الان دیگه خانواده شما چهار نفریه و خیلی خوبه
از الان لذت ببر و شاد باش. منفی نگو که بد پیش نیاد

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
2738
مامان کیان جون ، شاد باش عزیزم

من هم العان باردارم و همیشه به این فکر میکنم که بعد از زایمان سال بعد بش به فکر بعدی باشم

حتا به پزشکم هم گفتم

من هم شاغلم ، کارم هم خیلی دوستدارم و سخته ، مهندسم و طراح و تحلیلگر
خورشید رو از ما گرفتن ، شکر شب ستاره پیداس ،
از نگاه ما یه جرقه ، صدتا فانوس یه رویاست
منم هم دردم باهات تیر 91 نی نی منم به دنیا میاد و پسرم اون موقع دو سال و 6 ماهش هم نشده هنوز.من که دیگه میخوام باهاش کنار بیام وقتی تصمیم به سقط نداریم بهتره هر چه سریعتر اون کوچولو رو هم بپذیریم و بیشتر از این انرژی منفی بهش ندیم.
نگران نباش خدا کمکمون میکنه.عوضش به زمانی فکر کن که یه بچمون کلاس دومه یکی چهارم اونوقته که میتونی یه نفس راحت بکشی.عوضش بچه هامون خوب با هم کنار میان و دوستای خوبی برای هم میشن.
خدا همیشه برای بنده اش بهترینها رو میخواد اینو یادت باشه
میفهمم من خودم دخترم 16 ماهست هنوز شبا درست نمیخوابه هنوز من به هیچ کدوم از برنامه هام نرسیدم میخواستم برم باشگاه ولی ولی ولی

اگه یکی دیگه به قول خودت مهمان ناخوانده بشه حتما حتما نگهش میدارم شوهرم همیشه میگه پشت سر هم دو تا بچه خوبه و من کمکت میکنم
تو ام از شوهرت کمک بخواه اون خودش کمکت میکنه به کیان بیشتر میرسه
2706