عنوان

لعنت کنم یا نکنم مساله این است

330 بازدید | 52 پست

سلام به خانمهای با شعور و سلام به خانمهای کم شعور یا بهتره بوم بیشعور البته بلانسبت با شعورها

ببینید خواستم بگم لعنت خدا و خودم و ادمهایی مثل خودم ک رعایت کردیم و درحدی تو خونه ایم ک داریم افسردگی میگیریم به کسانی که رعایت نمیکنن و عین خیالشونم نیست، اما دیدم من اهل لعنت فرستادن نیستم 

اما به والله از سهم و حق خودم که حق الناسه نمیگذرم از کسایی که کارواجب ندارن و بیرون میرن 

چ زن چ مرد چ دختر چ پسر 

ای وای ازاین نفهمی 

ای وای ازاین فقر شعور 

ای وای ازاین ادمهای به اصطلاح بزرگ که خیلیاشون دارن بچه تربیت میکنن برا جامعه 🤦‍♀️ای وای 🤦‍♀️

کلام تو عصای معجزه گر توست 💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ولی لعنت میکنم ،اصلن‌اینجا یه چیزایی میبینم باور م نمیشه، بابا ما هم‌بچه داریم پدر مادر داریم افسرده شدیم ‌خسته شدیم، امشب که اخبار گفت تا دو سال دیگه منتظر واکسن نباشیم من زدم زیر گریه ،به شوهرم گفتم من‌همش تو فکر م این بود تا سال دیگه این‌موقه تموم میشد، ولی الان تحمل دو سال برام عذاب ،اینجا میبینم کرونا دارن ،شوهرش سد کار میره، خودش پارک میره ،مهمون دعوت‌میکنه، 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
مثلا ما امروز توی شهر خودمون رفتیم جایی که کسی نبود تفریح لعنت بهمون؟

دنبال چی هستی شما؟ بحث کنی ک لعنت بهت میرسه یا نمیرسه؟ عمق حرفو بفهمید تروقران

من میرم شبا پیاده روی جای خلوت با ماسک و دستکش الان باید لعنت شم؟عجبا🙄😒

گفتم اهل لعنت فرستادن نیستم 

جالبه همه میخان به همدیگه ایراد بگیرن عنق حرفو نمیفهمن

گفتم اهل لعنت فرستادن نیستم  جالبه همه میخان به همدیگه ایراد بگیرن عنق حرفو نمیفهمن

میگن‌فحش و بندازی زمین صاحبش ور می داره، اونی که رعایت نمیکنه خودش میدونه چکار کرده نگرانه لعنتشه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
دنبال چی هستی شما؟ بحث کنی ک لعنت بهت میرسه یا نمیرسه؟ عمق حرفو بفهمید تروقران

دنبال اینم که بهت بفهمونم هر چیزی اومد تو ذهنت نگی

نشستی توی خونت.بشین منتش رو سر بقیه نذار کرونا کم میشه ولی تموم نمیشه بدون دارو و واکسن

ما هممون افسرده و ناراحتیم.بعد مدتها قرنطینه رفتیم بیرون بعد میبینیم یکی مثل شما وایساده هرچیزی دید میگه

ممکنه واسه ارامش و حل مشکلام صلوات بفرستی ؟؟؟؟:
من ولی لعنت میکنم ،اصلن‌اینجا یه چیزایی میبینم باور م نمیشه، بابا ما هم‌بچه داریم پدر مادر داریم افس ...

بله متاسفانه حالا الان ی عده دنبال اینن ک لعنت بهشون میرسه یا نه

خوبه گفتم کار واجب ندارن یعنی چی؟ 

دیگه همه میدونن جاهای شلوغ نباید رفت وگرنه جای خلوت و با پروتکل بهداشتی که اشکالی نداره خالی از ایراد نیست و بهتره نرفت اما اعصاب خوردی‌ش کمتر از کسایی هست ک میرن جای شلوغ 

گفتم اهل لعنت فرستادن نیستم  جالبه همه میخان به همدیگه ایراد بگیرن عنق حرفو نمیفهمن

مساله این نیست که فرستادی یا نفرستادی اصلا در جایگاهش نیستی ک بخوای کسیو لعنت کنی اوناییم که رعایت نمیکنن خودشونن و وجدان نداشته خودشون.شمام رعایت کن برو بیرون خواهرم حالا حالا هست

یهو دیدی خوردمت😏
دنبال اینم که بهت بفهمونم هر چیزی اومد تو ذهنت نگی نشستی توی خونت.بشین منتش رو سر بقیه نذار کرونا ک ...

برو بیرون از تاپیکم 

با سپاس 

مساله این نیست که فرستادی یا نفرستادی اصلا در جایگاهش نیستی ک بخوای کسیو لعنت کنی اوناییم که رعایت ن ...

جایگاه رو شما تعیین نمیکنی بیرون رفتن و نرفتن منم شما تعیین نمیکنی 

2706