2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره بابا فقط زیاد آب نریز که تا اون موقع آبش جمع شه زیاد آبکی نمونه 

همین قدر که گوشتش بپزه حله 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
بچه ها میشه با جزئیاتش بگید روش پخت قرمه سبزی رو؟من همیشه تو زودپز میذارم طعمش زیاد جالب نمیشه

هر شهری ی مدلی درست میکنه

پیازداغ میکنی گوشت گوسفندی هم تفت میدی،من رب هم میریزم خوشرنگ میشه.آبجوش میریزی،لوبیاچیتی ازقبل نفخ گرفته شده رو با سبزی قبلاسرخ شده رو هم میریزی

اصل قورمه اینه که اصلا ادویه نداره.فقط نمک

میخوای خیلی خوشمزه بشه یکم پودرسیر با شنبلیله خشک بریز توش

بزار ۷ تا ۸ ساعت بادل خودش بجوشه.۱ساعت آخر لیموعمانی ۲ تا بنداز

من شب ساعت۱۰میزارم تا۱۲ میجوشه.باز صبح۹صبح تا ۲نیم ظهر....کل فامیل معروفه غذام

بچه ها میشه با جزئیاتش بگید روش پخت قرمه سبزی رو؟من همیشه تو زودپز میذارم طعمش زیاد جالب نمیشه

گوشت و پیاز خوب تفت بده سبزی سرخ شده قورمه بهش اضافه کن بزار تفت بخوره بعد لوبیا بریز اونم یه تفت بده با مواد زردچوبه و نمک فلفل بزن آب جوش اضافه کن زیرشو کم کن بزار آروم آروم بپزه بعد از پخت گوشت و لوبیا من مغز لیمو عمانی و یک قاشق رب گوجه اضافه می کنم حالا سلیقه ای هست می تونی لیمو عمانی درسته رو داری که یکساعت قبل با چنگال سوراخ کن بزار تو آب جوش خیس بخوره تا تلخیش بره بریز تو خورشت بزار خوب جا بیفته نوش جان کن

فقط لوبیا هاشو جدا بزارم بنزه خوبه یا باهم؟!

اگه لوبیا هات  دیر پز نباشه اونا هم میپزن اگه نه بریزشون تو زود پز بعد که پخت بهش اضافه کن 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2706