2410
2553
عنوان

از این ماسکا می‌خوام😐

362 بازدید | 27 پست

یک طلافروشی در جنوب ترکیه در بحبوحه شیوع ویروس کرونا اقدام به ساخت ماسک طلا برای عروس ها کرده است. حاجی مصطفی در جواهرسازی خود در شهر قهرمان مرعش ترکیه با 30 گرم طلا این ماسک ها را می سازد تا باعث آراستگی عروس ها شود. این ماسک قیمتی معادل 14 هزار لیر ترکیه دارد

اگه دامادهای ایرانی رو مجبور کنند از این ماسکا بخرن کلا عروسی نمگیرن😝

حالا به نظرتون تاثیر هم داره بعد چند ساعت استفاده باید بندازی🙄😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

برای منم بخره یکی😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
برای منم بخره یکی😂

ولی چشم قوم شوهر دراره ها😂😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2714

مزخرف

کارای مسخره

ینی خدا ب چ مناسبت۹۹/۹/۹میخاد ارزوی همتونو براورده کنه؟؟؟😂ولی خدایی چ روزی بشه اون روز حاال همع ملت عالیییی😂😍         هواپیما از اسمون گل میریزه رو سراتون😍🌼واااای چ شوووود😂😂😂😂😂😂😍           
همین الانم دامادی ایرانی دنبال پیچوندن عروسی ان

فقط سی میلیون طلا داره جز اجرت و مالیات 😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی چشم قوم شوهر دراره ها😂😂😂😂

چ جورم😂😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

😂

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫

وا پولدارترین آدما دنیا هم بودم نمیخریدم باید چن ساعت استفادع کنی این همه پول هدر برع 

اونایی ک میخرن یا خیلی لوسو سوسولن یا خیلی دوس دارن خودشونو نشون بدن.

آخر مسخرع بازیه:/

همیشه میگم بعضی خرجا خیلی چرته یا من خیلی چرسمو پول برام ارزش دارع یا اینا خیلی خوشنو پول براشون بی اهمیت:/

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
چه بد کرده .قاتل شده . کرونا رو طلا زنده میمونه .

جدی

نمی‌دونستم 

پس حتما کرونا مونثه که به طلا علاقه داره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706