1822
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

عه میخواستم بیام بگم نههههههههههه اینکارو نکن تو خیلی باارزشتراز اونی هستی ک این کارو کنی ولی دیگه نمیگم😐

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

خب وقتی سر درنمیاریم بیاییم چی بگیم؟😐

" تو مرا آزردی!...که خودم کوچ کنم از شهرت!تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت!تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "
عه میخواستم بیام بگم نههههههههههه اینکارو نکن تو خیلی باارزشتراز اونی هستی ک این کارو کنی ولی دیگه ن ...

😅😅😅😅

خوب چرا نمیاین 🥺🥺

جوری با آدما برخورد کنید که اگه یک ساعت بعد،مُردَن عذاب وجدان نگیرید😐😐
1856

برو خیانت کن🤣🤣🤣

😍گروه نارنجی😍وزن قبلی۷۸😔وزن فعلی۷۲۵۰۰😬هدف اول۷۰🙃هدف دوم۶۸🙂هدف سوم۶۲☺هدف چهارم۶۰😁😁😁😁😁😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩اللهم عجل لولیک الفرج🙏🙏🙏

تو خیانت نکن 

بذار اون خیانتو بکنه😑

۷۷کیلو بودم ۷۳کیلو ۸۰۰ شدم ۶۵ کیلو خواهم شد ۶۳ کیلو خواهم ماند   جز تو چی میخوام __♡___\/_\/ من چیزی به غیر بودن از تو نمیخوام♾
1893
میرم ها  آمادم یکی تشویقم کنه😜😜😂

😂😂😂😈😈👹👹👹👺👺👺👺

😍گروه نارنجی😍وزن قبلی۷۸😔وزن فعلی۷۲۵۰۰😬هدف اول۷۰🙃هدف دوم۶۸🙂هدف سوم۶۲☺هدف چهارم۶۰😁😁😁😁😁😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩اللهم عجل لولیک الفرج🙏🙏🙏
1718