2737
2734
عنوان

بالاخره خانواده ام درگير كرونا شدن يا من توهم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 61 پست
شما تست ندادين؟

ن تست احتمالش هست جواب نده سی تی اسکن از ریه بهتره ولی کاملا علائم کرونا رو داشتیم مخصوصا مامانم 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
اره من یهو یه شب سر درد و بدن درد گرفتم فقط یک روز ولی از بعدش کاملا بویایی چشاییم رو از دست دادم و ...

الان حال مامان و باباتون چطوره؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم خيلي مراعات ميكنه از همون اول خودشو تو اتاق قرنطينه كرد غذا و چايي اش رو هم تو اتاقش ميخوره&n ...

خودت الان علائم نداری؟

تفریح پسرونه ¡ هرزگی دخترونه ¡ چقدر دنیامون کثیفه... کثیف... کثیف (: 🖤🚶🏻‍♀️
2731
الان حال مامان و باباتون چطوره؟

خداروشکر سر یک هفته سر پا شدن هیچی هم دارو نخوردن 

فقط مدامممم سوپ و ابگوشت و شامی و عسل و سیب با گلاب دمنوش دارچین زنجبیل اویشن یا اویشن و پونه 

یه جوشونده ای هم گرفتم یک روز مامانم خورد سرفش نصف شد خبلی خوب بود 

به خواهرتون بگید برا بویایی چشایی بو کردن چیزای تند و خوردن امگا 3 بهش کمک میکنه زوتر خوب بشه 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
از پريشب يه كم در حد ساعتي دو سه تا سرفه دارم حتي گلوم نميسوزه حس بويايي ام هم عاليه 

خب نگران نباش ولی سعی کن رعایت کنین 

خداروشکر سر یک هفته سر پا شدن هیچی هم دارو نخوردن  فقط مدامممم سوپ و ابگوشت و شامی و عسل و سیب ...

ما هم برادرم و شوهرمو كه فكر ميكرديم سرماخوردگيه همون دمنوش اويشن پونه و عسل و گلاب و سوپ و اينجور چيزها داديم خوب شدن اتفاقا اب سيب رو به مامانم گفتم براش هر روز بگيره 

خب نگران نباش ولی سعی کن رعایت کنین 

براي خودم كه اصلا نگران نيستم اما مامانمينا چون ميگن سرماخوردگيه مراعات نميكنند مامانم دايم ميره تو اتاق خواهرم ميگم بابا كرونا است رعايت كنين شما و بابا نكيرين ميگه نه چيزي نيست

2738
براي خودم كه اصلا نگران نيستم اما مامانمينا چون ميگن سرماخوردگيه مراعات نميكنند مامانم دايم ميره تو ...

ای بابا

ما هم برادرم و شوهرمو كه فكر ميكرديم سرماخوردگيه همون دمنوش اويشن پونه و عسل و گلاب و سوپ و اينجور چ ...

اره اب سیب و اب هویج عالیه 

ترکیب سیب رنده شده و یه قاشق عسل یکم گلاب و اب ولرم هم عالیه 

توواون تاپیک گفتی درجریان اونجوری شناسنامه گرفتن هستی میشه بگی چجوریه؟

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

اون تاپیک قفل شد ببخشید اینجا پست میذارم

ببین اون کاربر گفت ۲۷ میلیون شده پولش در صورتی که سکه خریده بود پولش میشد ۴۴ میلیون 

اگر اشتباه نکنم گفت ۴۷ هزار تا سهم داره به ارزش۲۷ میلیون

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

اگه حس بویایی نداره صد درصد کروناس 

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
اون تاپیک قفل شد ببخشید اینجا پست میذارم ببین اون کاربر گفت ۲۷ میلیون شده پولش در صورتی که سکه خرید ...

اها عزيزم 

من اشتباه پس خونده بودم من فكر كردم گفت ارزش سهامم شده ٤٧ ميليون كه خوب از سكه بيشتر سود داده اما اگر ٢٧ميليون باشه يه جورايي ضرر بوده 

اگه حس بویایی نداره صد درصد کروناس 

البته هممون خوب شديم اما دكتر هم گفت احتمال زياد كرونا بوده يكماه هممون خودمون رو قرنطينه كرديم تو خونه چاق شديم  

2706