2703
2553

برادرم و شوهرم هر دو سرفه ميكردن اما همين يه خورده هم گلوشون ميسوخت من و مامانم هم بستيمشون به دمنوش اويشن و سوپ و اينجور چيزها خوب شدن خودشون گفتن سرماخوردگي ساده بود در همين حين خانوم عقدكرده برادرم و خواهرم هم سرماخورد از برادرم گرفت يه كم بدن درد هم داشتن اما خوب بودن تا اينكه يهو خواهرم حس بويايي و چشايي اشو كامل از دست داد يه روز هم اسهال شد حالا من ميگم خواهرم كرونا داره كل خانواده ميگن توهم زدي سرماخورده هممون خورديم خوب شديم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
والا کل خانواده ماهم علائم داریم ولی از ترس نمیرم واس تست سعی میکنم خوددرمانی کنم

خانواده من از ترسشون نيست ميگن چه كاريه بريم ما كه ميدونيم سرماخورديم فرضا هم كرونا باشه خوبيم چي رو بريم دكتر

حالا به نظرتون خواهرم كرونا داره؟

عزیزم بنظر خودت تو این شرایط وسط تابستون کل خانواده و فامیل شما سرماخوردن بنظر من که بعیده حالا خداروشکر به خیر گذشته

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

عزیزم همتون کرونا داشتین الان و تو این فصل سرماخوردگی اصلا وجود نداره

خواهر من کادر درمان هست میگه خیلی از مراجعین میان و دکتر بهشون گفته سرماخوردگی ساده اس چیزی نیست بعد که ازشون تست میگیریم یا سی تی ریه معلوم میشه کردنا بوده

خیلی ها خفیف میگیرن در حد یه سرماخوردگی ساده

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
عزیزم بنظر خودت تو این شرایط وسط تابستون کل خانواده و فامیل شما سرماخوردن بنظر من که بعیده حالا خدار ...

منم همينو ميگم اخه وسط تابستون و سرفه؟ بعد هم از بين رفتن حس بويايي و چشايي صددرصد براي كرونا است

2714
خانواده من از ترسشون نيست ميگن چه كاريه بريم ما كه ميدونيم سرماخورديم فرضا هم كرونا باشه خوبيم چي رو ...

خب پس ولشون کن ولی رعایت کنن و غذاهای مقوی اینا 

چون اگ باشه بدتر نشه و به بقیه منتقل نکنن

تفریح پسرونه ¡ هرزگی دخترونه ¡ چقدر دنیامون کثیفه... کثیف... کثیف (: 🖤🚶🏻‍♀️

منم دقیقا مثل خواهرتون شدم الان یک هفتس بویایی چشایی ندارم بله کرونا بوده به احتمال خیلی زیاد 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
عزیزم همتون کرونا داشتین الان و تو این فصل سرماخوردگی اصلا وجود نداره خواهر من کادر درمان هست میگه ...

من خودم نگرفتم جالبه دو روز قبل از اينكه خواهرم علامت نشون بده باهاش نشستم تو خونه قليون كشيدم دايم هم چسبيده بوديم به هم تازه با شوهرم كه بارها تو يه ليوان اب خوردم اما نگرفتم

خب پس ولشون کن ولی رعایت کنن و غذاهای مقوی اینا  چون اگ باشه بدتر نشه و به بقیه منتقل نکنن

خواهرم خيلي مراعات ميكنه از همون اول خودشو تو اتاق قرنطينه كرد غذا و چايي اش رو هم تو اتاقش ميخوره 

اما خوب شوهرم رو اول فكر كرديم يه سرماخوردگي جزييه منكه باهاش ميخوابيدم حتي ليوان مشترك هم داشتيم

منم دقیقا مثل خواهرتون شدم الان یک هفتس بویایی چشایی ندارم بله کرونا بوده به احتمال خیلی زیاد 

فقط همين علايم رو داشتين؟خواهرم يك روز هم اسهال شده

فقط همين علايم رو داشتين؟خواهرم يك روز هم اسهال شده

اره من یهو یه شب سر درد و بدن درد گرفتم فقط یک روز ولی از بعدش کاملا بویایی چشاییم رو از دست دادم و سرفه های ریز دارم مدام 

پدر و مادرمم گرفتن وضعشون اونا خیلی بد بود ولی شوهرم اصلاااا هیچ علائمی نداره 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2706