2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هنوز میخاد تا بزرگ شی

عزیزم ببخشید ب سن شما نرسیدم هنوز اخه 😂😂😂😂بیشتر نخندونم توروخدا

این چه اسمی بود گذاشتم    ..فضول محله و خنگ محله باهم از این کاربری استفاده میکنن مدیونین فکر کنین خنگ محله خواهرمه 😒😒
داری میگی فیک دیگه منکه نشنیدم ولی مطمعنا کاراییش مثل اون نیس هنگ میکنه شارژ خالی میکنه کیفیت دوربین ...

والا من کلیپش رو دیدم ک مقایسش میکردن و اینکه دوربینش تو ی کلیپ دیگه خوب بود ینی عالی بود بعد ی پسره میگفت دوربینش کار نمیکنه فقط یکیش کار میکنه و اونم خدا میدونه و خوب نیس

2738

چراا اينكارو ميكنين با خودتون😅🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
نه خدایی ۱۵ میلیون دادم ی بار تو عمرم خواستم ی چیز ارزون پیدا کنم اینترنتی خریدم

😳😳😳😳😳

بذار باور نکنیم

آخه اصن هییچ جوره نمیشه گوشیای آیفون یجورایی شناسنامه دارن اصلااااا نمیشه فیکشونو به کسی قالب کرد!!!!

...
چراا اينكارو ميكنين با خودتون😅🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

نازنین ی چیزیو دقت کردی؟؟؟؟؟😂😂😂😂😂😂

تاریخ تاپیکو نگاااااا

استارترم ترکیده😂😂😂🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

رسما اسکل شدیم بریم😂😂😂

...
نازنین ی چیزیو دقت کردی؟؟؟؟؟😂😂😂😂😂😂 تاریخ تاپیکو نگاااااا استارترم ترکیده😂😂😂🤷🏻‍♀️🤷🏻 ...

عههه؟؟😂😂😂😂

بريم بريم تا ضايه نشديم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706