1989
1993

خرید کرده .ممنونم از جواباتون عشقا 😍😍😍😘😘

خواهش میکنم یه صلوات واسه حل مشکل ازدواجم بفرستین. مرسی 😘😍😔

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1992
2011
از ترکیه

عزیزم ببخشید شما هم چادری هستین؟

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای/// بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و  بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن /// دو غم به دلت ماند حضرت مادر؛ کفن برای حسین و حرم برای حسن
بله چطور

دور شما بگردم من، انشاءالله زیر سایه امام زمان باشید

آبجی من چند تا تاپیک تگت میکنم؛ فقط اگه ممکنه عجالتاً بیا اینجا ، پست اول را بخون و جواب بده؛ یه نوع اعلام حضور چادری ها تو سایت هستhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3007726/چادریا-لطفا?page=309

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای/// بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و  بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن /// دو غم به دلت ماند حضرت مادر؛ کفن برای حسین و حرم برای حسن
دور شما بگردم من، انشاءالله زیر سایه امام زمان باشید آبجی من چند تا تاپیک تگت میکنم؛ فقط اگه ممکنه ...

خدا نکنه چشم عزیزم ❤

خواهش میکنم یه صلوات واسه حل مشکل ازدواجم بفرستین. مرسی 😘😍😔
خدا نکنه چشم عزیزم ❤

فدای تو فرشته آسمونی