2733
2734
عنوان

آزمون هوش کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 78 پست
خداروشکر همچین موردی تو اطرافیانم نیس . خواهرشوهرمم ازدواجش فامیلیه بایکی از دخترعموهام که اوناهم ر ...

خداروشکر برات آرزوی بهترین هارو دارم 💗

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم که جواب دادی ان شاالله که همیشه سالم و سلامت باشید

قربونت برم حتماً بیا و خبر خوب بده و نتیجه سلفری اتو به ام بگو 💗💗💗

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2728
سلام من جواب ازمایشمو گرفتم خداروشکر خوب بود

سلام عزیزم خداروشکر خیلی خوشحال شدم برات انشاالله
از چشم بد دور باشید و صحیح و سالم این دوره رو بگذرونی🙏🏻💗💗💗

سلام عزيزم راجب امنيوسنتز سوال داشتم هروقت بودي جواب بده

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
سلام عزيزم راجب امنيوسنتز سوال داشتم هروقت بودي جواب بده

بپرس اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم 💗

بپرس اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم 💗

مرسي عزيزم

ميتونم بپرسم ان تي و ريسك غربال جوجه جان چند بود ك رفتيد امنيو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
2738
مرسي عزيزم ميتونم بپرسم ان تي و ريسك غربال جوجه جان چند بود ك رفتيد امنيو

ان تی ۳ و خورده ای نزدیک ۴ بود و ریسکم یک به پنجاه

ان تی ۳ و خورده ای نزدیک ۴ بود و ریسکم یک به پنجاه

جوجه سالم بود شكر خدا؟الان چندوقتشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم ان تيم ٣/٤

غربالم ١ به ٦٩

پري روز آمنيو شدم دنبال يكي عين خودم بودم ك دلداريم بده شمارو پيدا كردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ان تيم ٣/٤ غربالم ١ به ٦٩ پري روز آمنيو شدم دنبال يكي عين خودم بودم ك دلداريم بده شمارو پيدا ك ...

عزیزه دلم اصلاً نگران نباش جوجه خداروشکر سالمه سالم بود 

ماشاالله انقدر هم وروجکه الان یک سال و نیمشه

خیالت راحت نتیجه کاملاً سالمه 

من هم خیلی تحقیق کردم میتونم به جرات بگم از هر. صد. نفری که آمینو شدن همشون جنینشون سالم بود

فقط حتماً یه اکو قلب هم برو که دور از جون اگه آریتمی داشت تو بارداری یا به محض تولد بتونی درستش کنی البته اینی که گفتم هم به خاطر ان تی بالا یه احتماله،البته  به من گفتن دریچه قلب تشکیل نشده ولی موقع به دنیا اومدن هیچ مشکلی نبود عزیزم

عزیزه دلم اصلاً نگران نباش جوجه خداروشکر سالمه سالم بود  ماشاالله انقدر هم وروجکه الان یک ...

اي جون خداروشكر

ان شا الله بچه منم سالم باشه خدا بالاسرم شاهده الان هيچ ارزويي جز سلامتي بچم ندارم

هيچي به اندازه خبر سلامتي اين طفل نميتونه خوشحالم كنه

توروخدا برا منم دعا كن بچم سالم باشه..

يك ماهه بين زمين و هوا موندم..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اي جون خداروشكر ان شا الله بچه منم سالم باشه خدا بالاسرم شاهده الان هيچ ارزويي جز سلامتي بچم ندارم ...

الهی دورت بگردم اصلاً غصه نخور 

خوب میدونم چه حسی داری 

همه این روزها رو گذروندم

مطمئن باش نینیت سالم سالمه 

منم اگه قابل باشم حتماً برات دعا میکنم💗

زود بیا خبرای خوب بده منتظرم و مطمئنم خبرای خوبی میای و میدی😘

مراقب خودت و اون فرشته کوچولوی ناز باش

الهی دورت بگردم اصلاً غصه نخور  خوب میدونم چه حسی داری  همه این روزها رو گذروندم م ...

مرسي مهربونم ان شا الله منم ميام خبر خوب رو ميدم به حق حضرت عباس

دستت دردنكنه ك برام دعا ميكني

خدا فرشتتو برات حفظ كنه عروسيشو ببيني

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706