2733
2734
عنوان

آزمون هوش کودکان

885 بازدید | 78 پست

کسی با آزمون هوش وکسلر کودکان آشنایی داره

چند مرحله است و چه سوالاتی میپرسن

و ....

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
سوالات خیلی متنوعی داره عزیزم معمولا ۲ساعت طول میکشه ولی واسه اینکه بچه خسته نشه ۲مرحله میگیرن خیلی ...

ممنون از جوابت 😘
برای بچه فامیلمون پرسیدم مادرش خیلی استرس داره منم نتونستم خوب راهنماییش کنم

اگه جزئیاتشو میدونی ممنون میشم راهنماییم کنی💗💗💗

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از جوابت 😘 برای بچه فامیلمون پرسیدم مادرش خیلی استرس داره منم نتونستم خوب راهنماییش کنم اگه ...

فدات شم عزیزم اره من خودم کار میکنم ببین ازمون عملی و کلامی داره و فقط سطح هوشی رو به صورت تقریبی براورد میکنه و میگه که بچه توکدوم بخش مثلا هوش حفظیاتش یا مثلا کارای عملی بهتره حتی کند ذهنی یا عقب موندگی هم مشخص میکنه و درواقع اصلی ترین هدفش اینه سوالات از اسون به سخته اصلا نگرانی نداره عزیزم چنتا خرده ازمون داره مثه شکل ساختن با مکعب و معنی کلماتو اینا❤

ژ ژ آ🕊
2731
فدات شم عزیزم اره من خودم کار میکنم ببین ازمون عملی و کلامی داره و فقط سطح هوشی رو به صورت تقریبی بر ...

قربونت 

انشاالله که موفق باشی مهربونم

فقط یه سوال برای یه بچه کلاس اولی که می خواد جهشی بخونه اول به سوم سطحش چطوریه؟

حقیقتاً پسر جاریمه خیلی بچه خوبیه و تمرکزش هم بالاست ولی از نظر جسمی مشکل داره و تو یه حادثه پاش آسیب جدی دیده ،بدشانسی امسال با توجه به کرونا نتونستن ببرنش برای عمل 

بخاطر همین مادرش میخواد جهشی بخونه که اگه عمل کرد از دوستاش عقب نیفته

دروس کلاس دوم رو کامل بهش آموزش دادن و ماشاالله ریاضی وادبیاتش عالیه ولی خب مثل اینکه اول باید تو آزمون هوش نمره قبولی بگیره😔

البته بگم من چندتا تست آنلاین مثل ریون ازش گرفتم و سطحش برهوش دراومد ولی مدیر مدرسه اش گفته سوالات استانداردش وکسلر هست

شرمنده خیلی زیاده گویی کردم

خواهشاً اگه راهنمایی خاصی میتونی بکنی به ام بگو 

یه دنیا ممنونت میشم و کلی دعات میکنیم🙏🏻🌷🌷🌷

قربونت  انشاالله که موفق باشی مهربونم فقط یه سوال برای یه بچه کلاس اولی که می خواد جهشی بخونه ...

عزیزم میدونی درست نیست بگم ولی باتوجه به شرایط بهت یه چنتا چیزی میگم مثلا معنی کلماتو ازش سوال میکنه_ساختن جمله_مثلا شباهت اشکال و چیزای مختلفو میپرسه_ازش میپرسه چند سالته کجا زندگی میکنی تاریخ امروز و اینجور سوالات_چنتا مکعب میدن میگن از روی این شکل بساز_راستش سوالاتش درسی نیست که نگران باشین بیشتر هوش عمومی بچرو میسنجه و ساده هم هست تقریبا میتونی از توی نت چنتا نمونه از سوالاتشو سرچ کنین و باهاش اشنا بشین❤

ژ ژ آ🕊
عزیزم میدونی درست نیست بگم ولی باتوجه به شرایط بهت یه چنتا چیزی میگم مثلا معنی کلماتو ازش سوال میکنه ...

ممنون عزیزه دلم خیلی لطف کردی🙏🏻🌷🌷🌷
💗💗💗😘

2738
عزيزم ببخشيد چون نوشتيد سوال بپرسيد اينجا پرسيدم عزيزم من غربالگري اولم ١ به ٨٨ شده متوسطه نزديك به ...

سلام عزیزم اگه ازدواجت فامیلی نیست و سابقه تو فامیل ندارید که مطمئن باش تا نود درصد هیچ مشکلی نیست 

ولی آمینوسنتز با توجه به ریسکت (اگه درست گفته باشی چون یک به هشتاد و هشت پر ریسک تلقی میشه)مطمئن ترین راهه

فقط استرس نداشته باش و ببین نتیجه ریسکت به خاطر سونو یا سن و وزنت یا آزمایشته

سلام عزیزم اگه ازدواجت فامیلی نیست و سابقه تو فامیل ندارید که مطمئن باش تا نود درصد هیچ مشکلی ن ...

ازدواجم فاميلي نيست عزيزم تو فاميلم نداريم ولي بچه برادرم تو غربالگري دوم مشكوك شد كه متاسفانه بود و سقط شد

Final risk و زده ١:٢٢٣ اين ١:٨٨ نوشته بيو شيمي نميدونم كدوم درسته

سلام عزیزم اگه ازدواجت فامیلی نیست و سابقه تو فامیل ندارید که مطمئن باش تا نود درصد هیچ مشکلی ن ...

تو برگه آزمايشم نوشته ريسك متوسط من بتام بالا بوده 

من تو اين بيست روز ميميرم برادرمم خيلي جاها رفت و گفتن ژنتيك نيست و ممكنه پيش بياد من امروز سل فري ميدم تورو خدا برام دعا كن بيام بگم چيزي نبوده عزيزم 

اين بچرو با سختي باردار شدم ميميرم اگر چيزي بشه آبرو تو خانواده شوهرم ميره 

ميگن دعاي ديگران در حق هم مستجابه برام دعا كن 

تو برگه آزمايشم نوشته ريسك متوسط من بتام بالا بوده  من تو اين بيست روز ميميرم برادرمم خيلي جاه ...

خیالت راحت باشه عزیزم بیوشیمیایی یعنی آزمایش خونت
ریسکت هم یک به ۲۲۳ هست که متوسطه
خواهشاً سریع تصمیم نگیر همه به من گفتن سقط کن ولی الان پسر من با ریسک ۱به پنجاه مثل فرشته ها کنارم خوابیده
من حتماً برات دعا میکنم و الانم برات آیه الکرسی خوندم
مطمئنم میای خبرای خوب میدی😘💗💗💗

خیالت راحت باشه عزیزم بیوشیمیایی یعنی آزمایش خونت ریسکت هم یک به ۲۲۳ هست که متوسطه خواهشاً سریع تصم ...

فداي محبتت برام دعا كن نوشته جوابم ١٩ شهريور اماده ميشه تا اونروز صدبار مردم و زنده شدم همه فكر و ذكرم پيش خوني هست كه ازم گرفتن همش از خدا ميخام همه چيزش خوب باشه روزيكه رفتم آزمايش بدم خيلي حالم بدبود خدا اين روزا رو براي هيچ زني نياره 

خدا كنه دل منم مثل دل شما شاد بشه

2706