2726
من 3 ماهه دارم میخورم این قرصو پریودم نا منظم شده الان 7 روزه عقب انداختم مردم از استرس
خوب من سیب را چیدم تا بدانی تو را میخواهم نه بهشت را ...
اتفاقا تنظیم میکنه شاید مشکل دیگه ای داری
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره من 8 ساله مصرف میکنم و متاسفانه پریودمو کاااملا به هم میریزه دکترای زیااادی رفتم ولی نتیجه نگرفتم هروقت مرتب و دقیق خوردم پریود نمیشدم تا قرصو ناچارا قطع میکردم یه هفته بعدش پریود میشدمد به دکترام که میگفتم دکتر غدد میگفت برو پیش زنان دکتر زنان میگفت برو پیش غدد
خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰
خانمهایی که میگید پریودهاتون بهم ریخته با خوردن قرص.شاید شما قرص بهتون نمیسازه.من بک دوستی دارم اون تهران دکتر غدد رفته داروهاش و عوض کرده خوب شده
یک صلوات میفرستی؟
من تا قبل از این سه ماه دوره هام خیلی منظم بود سر 28 روز ساعت 10 صبح پری میومد اما تو این سه ماه یا 5 روز میفته جلو یا 10 روز عقب ... اتفاقا این سری که ازمایش دادم ازم پرسید قاعدگیت بهم ریخته یا نه ؟ منم گفتم اره دیگه چیزی نگفت گفت چند دوره طول میکشه منظم بشه
ای وای من همیشه پریودام نامنظم بود پلی کیستیکم تازگی برای اولین بار مشکل کم کاری خفیف هم پیدا کردم لووتیروکسین رو شروع کردم، پس منتظر بدتر شدن باشم؟ دیگه از این نامنظم تر که نمی شه!!!!
ﻣﻦ 10 ﺳﺎﻟﻪ ﻣﻴﺨﻮﺭﻡ و ﻛﺎﻣﻼ ﻣﻨﻆﻢ ﺑﻮﺩ, اﮔﻪ ﻧﺨﻮﺭﻱ و ﻗﻂﻊ ﻛﻨﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻂﺮﻧﺎﻛﻪ, اﻭﻧﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻛﻢ ﻛﺎﺭﻱ ﺩاﺭﻳﺪ ﻟﻂﻔﺎ ﺑﮕﻴﺪ ﻗﺒﻞ اﺯ اﻗﺪاﻡ ﻭاﺳﻪ ﺑﺎﺭﺩاﺭﻱ ﺭﻓﺘﻴﺪ ﭘﻴﺶ ﺩﻛﺘﺮ ﺗﻴﺮﻭﻳﻴﺪ ﻳﺎ ﻭﻗﺘﻲ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪﻳﺪ ﺑﺎﺭﺩاﺭﻳﺪ??
من یه پسمل 3 ساله دارم به نی نی بعدی فکر نمیکنم البته فعلا !!! الان از بارداری میترسم حتی میترسم یه بی بی چک بذارم !!! اخه من روز 23 سیکلم نزدیکی داشتم به نطرتون احتمال بارداری هست ؟/
2706