2733
2734
عنوان

سالگرد پدرم

1230 بازدید | 28 پست

امروزاولین سالیه که یتیم شدم 

اولین سالیه که بی پدر شدم

نمیدونم یک سال رو چه جوری با نبودش گذروندم 

هنوزم که هنوزه داغش برام تازست انگار که همین دیروز بود که جلو چشام جون داد مرگشو با چشمای خودم تو دیار غربت توراه مشهد  دیدمو وکاری از دستم برنمیومد جز جیغ زدن وصدازدن مردم اطرافم که بیان کمکم کنن بابامو بهم برگردونن....

نه نزدیک شهر بودیم نه بیمارستانی بود نه آمبولانس زود رسید 

تو مسجد بین راهی مسافرا یهویی خاموش شد براهمیشه...

اون لحظه جون دادنش هرگز از جلو چشمام نمیره خداااا

بابام رو دستام جون داد صورت سردو یخشو دست میکشیدم نازش میکردم تافقط چشماشو باز کنه التماسش کردم 😭ولی برای همیشه چشماشوبست والان یک ساله که ندارمش بابامو ندارم خداااا

امشب دلم خیلی گرفته 

شمایی که پستمو میخونی میشه برا آرامش وشادی بابام فاتحه بخونی 😢

خدایا شکرت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خدا پدرتون رو بیامرزه روحشون شاد جاشون سبز باشه همیشه .منم شهریور اولین سالگرد پدرم هست من یکسال زجر کشیدن و تنهایی  و ترد شدن پدرم رو دیدم هم مرگش رو بابام وقتی از دنیا رفت پوست و استخوان شده بود هیچ وقت چهرش از جلوی چشمام دور نمیشه هنوزم دارم زجر میکشم به خاطر اون روزها و رفتنش 

خدا پدرتون رو بیامرزه روحشون شاد جاشون سبز باشه همیشه .منم شهریور اولین سالگرد پدرم هست من یکس ...

😭😭خیلی بده عزیزت جلو چشمت جون بده وتو نتونی کاری براش بکنی

خدایا شکرت  
2706