2726
http://www.pezeshk.us/?p=5547
اینجا برو جوابتو می گیری
[smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
مشتی ز خاک برمیدارم...
شاید این همان نیمه گمشده من باشد که خدا یادش رفته خلقش کند! [smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم ...فشارت نیفته...اصلا ناراحت نباش....شاید هم نگرفته باشی....فقط برو دکتر زنان...یه معاینه بشی دکتر میفهمه چیه.

اگه خدای نکرده میتلا شده بودی....قرص داره با همون قرص روز به روز بهتر میشی تا یک هفته هم کامل خوب میشی.
جوشهایی در ناحیه تناسلی با یکی شروع میشه دیر برید دکتر میشه صد تا ....انقدر درد ناکه که تحملش خیلی سخته..

خارشو سوزش هم داره...ادرار کردن براتون میشه سخت ترین کار دنیا چون انقدر میسوزه که رنگتون زرد میشه وقتی کارتون تموم میشه.

این جوشها بعد از چند روز ابهای سفید ازش ترشح میکنه که اون ابها هر جا تو ناحیه تناسلی بریزه اونجا هم جوش در میاره.

خلاصه خدا به هیچ بنده ایش نده که خیلی درد بدیه.

دختر قشنگ فردا حتما برو دکتر....ایشالا که خوب میشی.
ممنون ساحل جان که بهم روحیه دادی.
واقعیتش پریروز رفتم دکتر واسه سوزش ادرار دکتر باید معاینت کنم ولی من نذاشتم چون از معاینه بدم میاد. تو حاملگی اینقر معاینم کردن که زده شدم. تبخالم بهش نگفتم. فردا باید برم معاینه بشم.
وااااای :((
افتضاحه :((
من 2ماه پیش زدم. مردم تو اون یه هفته!

پماد آسیکلوویر باید بهشون بزنی و هر روز هم قرص آسیکلوویر بخوری.

برا کم شدن سوزش ادرار باید تو آب گرم بشینی . مثلا" تو یه وان یا تشت 1 قاشق چایخوری نمک بریز که تو آب گرم حل شه بعد بشین توش.

در حین ادرار من روش آب گرم میریختم سوزشش کم میشد.

باید دوره درمانش کامل بشه. برا من 1هفته طول کشید.
2706