2703
2553
عنوان

🍂🌻 ختم زیارت عاشورا 🌻🍂

| مشاهده متن کامل بحث + 5273 بازدید | 1010 پست

سلام به همه ی دوستای گلم ممنون از همتون عزیزای دلم انشالله خدا حاجت دل تک تکتون رو برآورده کنه خیلی ممنون 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 از همه ی شما عزیزان 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

اول خدا دوم خدا آخرهم خودش 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@maman_asali3   به نیتت زیارت عاشورا خوانده شد

الهی حاجت روا شی عزیزم 💚💚💚

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2720
خیلی ممنون عزیزم همچنین تمام دوستان گل گروه 🤲🤲🌹🌹

سلام دوست عزیز امشب به نیت شما زیارت عاشورا خوندم حاجتتون روا والتماس دعا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

@maman_asali3    

دوست خوبم به نیتتون خوندم.

ان شاالله به حق امام حسین(ع) حاجتتون خیلی زود برآورده به خیر و نیکی بشه و برکت و لطف و رحمت خدا همیشه در زندگیتون جاری باشه و سلامت باشید در کنار خانواده تون.🌼💚💜💛🌸

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
2714

🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃

هفدهم مرداد : @yonapapar    

عزیزم ان شاءالله حاجت روا و دلشاد بشید و عاقبت تون بخیر بشه 💚💖🌻

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب

@yonapapar    

سلام عزيزم🙏🌹

به نيت شما، زيارت عاشورا رو خوندم🙏🌹

اميدوارم حاجاتت برآورده ي بخير بشه🙏🌹

الهي آمين🙏🌹

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2706