2733
2734

تورو خدا اگه تجربه ای دارید کمکم کنید

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خمیر دندون کربن بخر از دارو خونخ هالیه✌

سلام دوست جآنم حالا که داری این متن و می‌خونی میشه واسه این که زود به کسی از ته دل دوستش دارم برسم یه صلوات مهمونم کنی ؟ ✨ ❤️
چوب اراک از عطاریها بگیر هرروز باهاش رو دندونهاتو پاک کن عالیه👌👌👌👌

تاثیر داره؟

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
2738
چوب اراک خوبه .ارزونم هست خمیردندونهای سفید کننده مضرن

حتما میگیرم.ممنون

اگه دایم مسواک میزنی ولی بازم زرده مال کمبود کلسیمه شب بعد از مسواک زدن شیر رو تو دهانت بچرخون تا رو ...

واقعا ؟نمیدونستم‌.

حتما.ممنون

اگه دایم مسواک میزنی ولی بازم زرده مال کمبود کلسیمه شب بعد از مسواک زدن شیر رو تو دهانت بچرخون تا رو ...

شیر باعث پوسیدگی شدید دندون میشه.

پنیر توصیه میشه.

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2706