1147
1226
سلام . لطفا یک دکتر خوب توی کرج که توی بیمارستان کسری هم سزارین می کنه و زیر میزی هم نمی گیره بهم معرفی کنید.
با توکل به خدا منم مامان شدم!
سپاسگزارم خدای من!

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

مهرناز جون دکتر من خودش تهرانه ولی شرق تهران خودش به من پیشنهاد داده یه دکتر تو کرج پیدا کنم که موقع زایمان به خاطر مسافت استرس نداشته باشم حالا نمی دونم چیکار کنم
سپاسگزارم خدای من!
1156
ببین خانومی من پیش دکتر زهرا حیدر رفتم و انقدر از کارش راضی هستم که به همه پیشنهاد میکنم،دستمزد گرفت ولی بیمارستان دیگه از ما برای دکتر دستمزد نگرفت،من بیمارستان ابن سینا رفتم خیلی نزدیکه همین صادقیه س
1213
مهرناز جان من بیمه طلایی دارم بیمه تکمیلیه اینجا از بیمارستان کسری پرسیدم گفت خود بیمارستان با این بیمه 400 می گیره این بیمارستانی که شما می گی خوب 3 تومن خیلی زیاده که
سپاسگزارم خدای من!
1167
سلام عزیزم خانم دکتر فتانه زنوزی زیرمیزی نمی گیره بسیار مومن و باخداست و درکلینیک مهر عظیمیه مریض می بینند. مریض جدید قبول نمی کنن چون سرشون شلوغه ولی اگر رفتی اصرار کن و تا آخر بنشین انشااله قبولت کنند اگه از یک دکتر معرفی نامه داشته باشی هم خوبه .
من پیش سوسن کیانی میرفتم عالی بود.300ت 2/5پیش گرفت.بیمارستان قائم وکسری هممیاد.من قائم بودم.
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!
بچه ها, کمک کنید لطفا, من زنگ زدم کلینیک خانم دکتر زنوزی اصلا وقت نمیده, یعنی مریض جدید قبول نمیکنه, راهی پیشنهاد می‌کنید? دکترهای دیگه هم خیلی زیر میزی میگیرن:-(
خدا جونم به بندگانت هدیه سالم و صالح عنایت کن
1220