2726

من هشت سال پیش پیش دانشگاهیم تموم کردم همون موقع یه چند تا از درسامو رد شدم ولی دیگه پیگیر نشدم

الان میخوام دانشگاه ثبت نام کنم نیاز دارم اون درسامو پاس کنم تا بتونم دانشگاه ثبت نام کنم 

ولی درسهایی مثل فیزیک از یادم رفته برام سخت میاد

منابعی که خود آموز باشه و در عین حال ساده و قابل فهم باشه می شناسید معرفی کنید

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید 

چند روزیه خیلی درگیرم ولی هنوز نتونستم یه منبع خوداموز آسان پیدا کنم

اونجایی ک میری ثبت نام میکنی کلاس میزلرن برات منابع و معرفی میکنن

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کتابای ماجرای من و درسام رو بگیر 

هرجا رو نفهمیدی سرچ کنی تو اینترنت فیلمش برات میاد دان کن نگاه کن 

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
2728

اگر یادت رفته میخوای پاس شی برای امتحان کتبی ماجرای من و درسام کافیه خیلی خوب توضیح داده

اگر میخوای کنکور بدی ک باید اول ماجرای من و درسا رو بگیری مسلط بشس ب اون بعد بری میکروهای گاج و یا سری های تست خوب خیلی سبز رو بگیری بزنی

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

دوستم میره ولی شهریور چون ترم تابستون حساب میشه غیر حضوری هست یعنی کلاس و ۳ نمره نداره ولی خرداد امتحان نهایی هاشو گفت هم کلاس گذاشتن هم مستمر ۳ نمره دادن

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
اگر یادت رفته میخوای پاس شی برای امتحان کتبی ماجرای من و درسام کافیه خیلی خوب توضیح داده اگر میخوای ...

مرسی عزیزم😍

یعنی اگه  کتاب ماجرای من درسامو بخونم میتونم به طور خوداموز  قشنگ یاد بگیرم

2706