کسی در اطرافتون بوده دندونشو لمینت کنه میگن برگشت ناپذیره و. احتمال پوسیده شدن دندون هست میخوام بدونم دهان بپی بد نمیگیره با وجود لمینت ؟میگن زود میشکنه و میفته درسته

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
کامپوزیت کردم راضیم

کامپوزیت چیه

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کامپوزیت کردم راضیم

فرقش با لمینت؟گویا لمینت سرامیکه مثل ناخن مصنوعی روی دندون که یکم تراش خورده میچسبونن

2728