2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عشق یه احساس شیرین و پاکیه ولی اگه نافرجام باشه کلا یه ادم دیگه میشی

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
از من میشنوی عاشق نشو

میخوام خیلی خیلی

چجوری فقط بهم بگو چجوری عاشق بشم

من حتی کسیو جز تو خیابون نمیبینم

میخوام با نامطدم بهم بزنم اونم راضیه چونکخوشم عاشقه

2738
بهم بگو چچور عاشق بشم از کجا کسیو ببینم اصلا

عشق برنامه قبلی نداره خیلی اتفاقییه

من حتی فکرشم نمیکردم یه روز عاشق فلانی بشم

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
میخوام خیلی خیلی چجوری فقط بهم بگو چجوری عاشق بشم من حتی کسیو جز تو خیابون نمیبینم میخوام با نامط ...

به نظرم حالت خوب نیست....

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
دلم بیتاب یه عاشق شدن واقعیه

حس قشنگیه البته اگه واقعی باشه 

2706