2733
2734
عنوان

نی نی یار 3 هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 27840 بازدید | 1612 پست

@نی_نی_یار3 

نمیشه🥲

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄
سلام نی نی یار این کاربر فقط واسه بحث تعلیق شده ولی چند ماهه که کاربریش رو باز نکردید....... @سم_ ...

سلام

در قسمت تماس با ما سایت پیام بدن

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی_نی_یار_@3

نی نی یار لطفا این تاپیک من و اون دوتا تاپیک ابجدم رو حذف کن من خودم اتفاقی این رو تو سایتی دیدم که برای بعضی هادرست برای بعضی ها نادرسته لطفا حذف کن نمیخوام کسی به خاطراین متن ها روحیه اش خراب بشه

https://www.ninisite.com/user/ac24a748-8a32-4240-ad07-ef6d7988d1df/f140

2728
2738

نی نی یار عزیز

من گوشیم رو عوض کردم

اکانت قبلیم به اسم آنی بوده که از سال ۸۹ عضوم

یادم رفته پسوردم رو 

چکار کنم الان؟ میخوام با همون کاربری بیام

شمارم عوض نشده همون قبلی هست

میشه کمکم کنید؟؟؟

همون آني سابقم كه از ٨٩ عضو بودم...
2706