2726

من خودم بشخصه فاز عروسی میگیرم آ‌هنگ و کل مجلسم غرق تماشای رقص من منم همچین باعشوه همه حسودا هم خیرررره لباسمو که نگم پرنسسی حالا در اصل پیرن چنگیزی شلوار گشاد رقصم نگم ممد خردادیان

اوسکلی مگ😂😂

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من من،اهنگ میزارم مثلا داماد داییمه میرم باهاش میرقصم بااهنگ براش میخونم و حس میکنم همه دارن حسرت میخورن بمن😐😂😂😂😑

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

من جلو اینه برای خودم ادا در میارم یا قربون صدقه خودم میرم 

تیکر رسیدن ب ارزومه🙄میشه برا مشکلاتم دعا کنی اگ دلت خواست یک صلوات مهمونم کن❤️وپس از هر سختی اسانی است😍😍خداجونم خودت وعده دادی شاهدی چقدر درد کشیدم سختی کشیدم پس ارامش و راحتی رو هم تو سرنوشتم بزار من با تمام وجودم منتظرشم ممنونم ازت😊❤️

من جديدا ورزش ميكنم با فاز باشگاه😂 ميرقصم با فار عروسي🤣 كنسرتم ميرم معمولا از خوانندهاي مختلف😂😂😂

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
2706