2726

انشالله که چیزی نیست رفع میشه

ولی حتما یه متخصص گوش و حلق برو

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

۲۴ساعته صدایی تو گوش می پیچیه موقع شب ک همه جا سکوت و وقت آرامش رسیدن من از شب فراری شدم ... خوابم بهم ربخته... داغوووووونم

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انشالله که چیزی نیست رفع میشه ولی حتما یه متخصص گوش و حلق برو

ممنون ان شالله

رفتم عزیزم امروز گفت برم برای نوار گوش ... تو نت سرچ کردم دارم داغون میشم 

برو دکتر گوش و حلق و بینی جدی بگیر سمعکی نشی مادرشوهر خالم اوایل اینطوری بود اهمیت نداد گوشش کر شد ببخشیدا قصدم ناراحت کردن  و ترسوندنت نیست میگم که مشکلتو جدی بگیری با دعا حل نمیشه

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
برو دکتر گوش و حلق و بینی جدی بگیر سمعکی نشی مادرشوهر خالم اوایل اینطوری بود اهمیت نداد گوشش کر شد ب ...

من پرده گوشم شاید ۱۴سالی هست پارگی داره... ولی این صدا رفت رو مخ 

نه حتما دکتر میرم ولی دعا کنید برام... شمارو بخدا دعا کنید

ممنون ان شالله رفتم عزیزم امروز گفت برم برای نوار گوش ... تو نت سرچ کردم دارم داغون میشم 

چیزی نیست پسر منم انجام داده با دارو رفع شد چون خیلی گوشدرد میگرفت گوش داخلیش همش عفونت شدید داشت

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
چیزی نیست پسر منم انجام داده با دارو رفع شد چون خیلی گوشدرد میگرفت گوش داخلیش همش عفونت شدید داشت

جدی میگی؟ تورو بخدا دعا کن دارم می میرم از غصه 

جدی میگی؟ تورو بخدا دعا کن دارم می میرم از غصه 

اصلا چیز خاصی نیست پسرمن چندبار انجام داده اضطراب نداشته باش

از هندزفری زیاد استفاده میکنی

سیر برای درد هست من فقط صدای شبیه سشوار می شنوم 

پنبه بذار تو گوشات ببین فایده  میکنه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2706