2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا الان خوابم نبرده...همسرم سه ساله یکی دیکه رو دوس داره....برای آرامش دلم دعا کنید😔

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
2728
تا الان خوابم نبرده...همسرم سه ساله یکی دیکه رو دوس داره....برای آرامش دلم دعا کنید😔

😔

اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم...

وقتی متاهل شد عاشق کسی دیگ شد؟

یا عشق قدیمیشع؟

در پناه حق باشید یاحق❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
😔 اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم... وقتی متاهل شد عاشق کسی دیگ شد؟ یا عشق قدیمیشع؟

نه یه سال بعده ازدواجم عاشق شد....بارها بروم اورده...دیگه دل ندارم

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
اینک نامردیع😔💔 نخواستی جدا شی؟

چرا تا پای طلاقم رفتم..اما اومد و گفت تمونش کرده..یه بچه دارم به خاطر اونم بود که برکشتم..یه سال کذشته از اون روزا...دوباره متوجه شدم هنوز باهمن😔😔😔

2738

دقیقا یکساله منم هعی خیانت میبینم خسته شدم

گوشیش قایم میکنه و همش آنلاینه هرجا میره گوشیش میبره.بعد میگه تو گیر میدی و شخصیه

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
چرا تا پای طلاقم رفتم..اما اومد و گفت تمونش کرده..یه بچه دارم به خاطر اونم بود که برکشتم..یه سال کذش ...

لنت..

بنظرمن محکم باش 

کوتاع نیا 

میدونم شاید هنو دوسش داری

اما حقتع ک مردت بهت وفا دار باشه

در پناه حق باشید یاحق❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤

واااااااا چرا

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
دقیقا یکساله منم هعی خیانت میبینم خسته شدم گوشیش قایم میکنه و همش آنلاینه هرجا میره گوشیش میبره.بعد ...

خداکمکت کنه عزیزم...حرفاشو باور نکن..سه ساله با این صگقضایا درگیرم

خداکمکت کنه عزیزم...حرفاشو باور نکن..سه ساله با این صگقضایا درگیرم

اصلا حرفاش باور ندارم گفتم این دلیل هایی که میاری هیچکدوم قانعم نمیکنه

چرا دستشویی و حموم با خودت میبری اصلا بده من ببینم تا شکم برطرف بشه ولی میپیچونه

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
لنت.. بنظرمن محکم باش  کوتاع نیا  میدونم شاید هنو دوسش داری اما حقتع ک مردت بهت وفا دا ...

دوسش دارم نمیشه گفت ندارم تا قبل خیاناش روزای عالیی داشتیم..اما سه ساله با رفتارا و کاراش متوجهم که من اهمیتی براش ندادم..اما خیلی طرف اونو میگیره..

😢😢

2706