2737
2734
عنوان

اتفاقاي بد سلسله اي امروز !

131 بازدید | 23 پست

بچه ها امروز اومدم جارو بزنم ، سيمش زده بودم به پريزي ك بغل گاز اشپزخونس (چون اگر تو سالن ميزدم به پريز نميرسيد به اشپزخونه) حالا نگو مامانمم غذا گذاشته رو گاز زيرش روش يهو سيم ميره زير شعله و تامام!!!! يعني يهو برقا رف من رفتم ب مامانم گفتم چرا برقا رفت يهو جيغغغفغغغغغ زد اتيششششش ، نگم براتون پشت سرم اندازه ي ادمي ك ميسوزه دور از جون اتيش شعله ور بود من شوك شدم مامانم از استرس عصبي بود .. خلاصهعععع سيم رو سريع از پريز كشيد پرت كرد وسط اشپز خونه و فقط فحش ميداد از استرس🤭😁.. پدرم سر كار بود زنگ زديم اومدن قضيه رو حل كنن گفتن خدا رحم كرده ساختمون سيستم محافظ جان داره خودبخود برق رو برده وگرنه دخترتون **خشك** ميشد همونظوري ، مامانم پس رف ! بعد اروم ك شد اومدم براي رژيمش سوپ درست كنم شب ي لحظه رفتم تلفن جواب بدم چنان سوپ فواره زد بيرون قابلمه ك نگو.. اومدم ماست بيارم بيخود و بي جهت تو دستم سطل پلاستيكي ب اون محكمي سوراخ شد همه ماستا ريخت..، عجيب بود برام امروز نظرتون چيه ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بابامم نزديك بوده تصادف كنه  داييمم اومد لحطه دستش موند لاي در😳

بعضی روزا نحسن 

حالا ی سریا میان میگن خرافه ولی من واقعا تجربه کردم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738
صدقه بدید    

داديم رفت😐 ديروزم جلوي اشپزخونه مامان بزرگم پيره خالم وايساده بوده با مامانم هيچي نشد من ي سر رفتم بهشون سر بزنم ي لحظه فقط ي لحطه رفتم سر گاز يهو فندك تركيد تو صورتم شانس اوردم گازش كم بود 

همه ظرف هاي اطرافش و جا ادويه ها خورد شد 

درسته  حالا من ميگم چشم نظر هم هست نه؟

نمیدونم ، اخه چشم و نظر شما به داییت چ ربطی داره😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
نمیدونم ، اخه چشم و نظر شما به داییت چ ربطی داره😅

نه براي خودمو گفتم 😁😁 نكه من تحفه اي باشم ديروز با دوستم صحبت ميكرديم هي ميگفت كوفتت شه بميري الهي پروژت خوب بود و فلان بعد اون يكي زنگ زد گفت اشغال كوفتت شه پاس شدي و فلان 

بابامم نزديك بوده تصادف كنه  داييمم اومد لحطه دستش موند لاي در😳

چشمهههههه

اسپند دود کنین و صدقه بدین

ایه الکرسی و چهار قل بخون

همش چوب سادگیمونو میخوریم!!!!                      وقتشه بد باشیم .... شاید واسه همیشه ...                                ✋
2706