2733
2734
عنوان

سورپرایز شدم بالاخره برا تولدم

171 بازدید | 12 پست

امروز تفلدمه شوهرم برام کیک و چادر هدیه خرید....چادر لبنانی منتها چون پارسال یادش رفته بپد من امسال هرچی به بیستم نزدیکتر میشدیم دیگه پیگیر تاریخ نمیشدم تا اگه یادش رفت ناراحتی درست نشه هر چند خیلی برام مهمه خیلیا....

که خدا رو شکر یلدش موند  ولی روسیاهیش موند برا من و امسال من خجالت کشیدم 

قصه از ین قرار بود که بعد از چند ماه من دوباره قاط زدم و سر یه بحث کوچیک کلی بدو بیرا بش گفتم کلی هااااا... بعدم که رفت بیرون زنگ زدم با سردی سفارش شیر خشک دادم حالا ازوازون ناز کشیدن از منم چیز کلاس گذاشتن...تا اینکه اومد خونه و سلام کرد منم نگاش نکردم ولی جواب دادم یهووو گقت تولدت مبترک و منم از خجالت مردم :-X واقعن این حجم از بد شامسی مخصوص خودمه فقط....خلاصه بعدشم شام رفتیم بیرونو پارک و دور دور.....خدا رو شکر که امسال مثه پارسال نشد ولی نتیجه گیری تو ماه تولدمون چیز کلاس بازی درنیاریم و الکی نپریم به شوهر جان..;-)

پی نوشت:پارسال شوهر جان بعد از چهار سال زندگی تولدمو یادش رفته بودمنم هر لحظه فک میکردم قراره یهو کادو دستش بگیره و بگه تولدت مبارک اما تااخرین لحظه ی 28تیر صبر کردم ولی دیدم نعععع خبری نیست اصلا هم حوصله ی گریه و  ناز و دعوا نداشتم خاستم یه کاریم بکنم که دیگه یادش نره اخر شب تو جا کنارش خابیدم گفتم راستی امروز چندم بود گفت نمیدونم گفتم امروز بیست هشته تیر بود گفت خب؟ گفتم هیچی همینطوری یهو بلند گفت وااااااااااااای  شرمندم گفتم راست میگی گفت هر کاری بگی میکنم گفتم قول گفت اره گفت فقططط ولم کن هیییچیم نگو میخام برم پایین بخابم خلاصه کلی معذرت خاهی کرد منم گفتم تنها خاستم همینه و شبو کوفتش کردم چون حقش بود 

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا

سورپرایز خوبه 🤩 دوست دارم 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تولدت مبارک. همیشه خوشبخت باشین.💖

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2728

خیلی خوش شانسی اقا.چقد بین ادما تفاوته

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
خیلی خوش شانسی اقا.چقد بین ادما تفاوته

منم خیلی سختی کشیدم نزدیک چار سال منتظر معجزه بودم تا شفا بگیرم خیلی داغون بودم هنوزم خوب نشدم ولی ان مع العسر یسرا

کامل نخوندم تولدت مبارک باشه شاد خوشبخت باشی همیشه از ابجی کوچیکت بهت نصیحت وقتی نازت میکنه پسش نزن چون دفه بعدی وجود نداره 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2738
کامل نخوندم تولدت مبارک باشه شاد خوشبخت باشی همیشه از ابجی کوچیکت بهت نصیحت وقتی نازت میکنه پسش نزن ...

ممنونم عزیزم 

میدونم خیای خاصیت بدیه کلا ماها همینیم خانوادتن

منم خیلی سختی کشیدم نزدیک چار سال منتظر معجزه بودم تا شفا بگیرم خیلی داغون بودم هنوزم خوب نشدم ولی ا ...

خدارو شکر همیشه خوش باشی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
ممنونم عزیزم  میدونم خیای خاصیت بدیه کلا ماها همینیم خانوادتن

سعی کن والا بعضی شوهرا نازم نمیکنن 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
تولدت مبارک عزیرم ولی رفتار پارسالت خیلی بچگانه بوده 😉

ممنم ولی خودم.احساس میکنم خانمانه بود دعوا راه نداختم....حخخخخ