2737
2734
عنوان

نامزدم هنوز عاشق عشق قدیمیشه

1557 بازدید | 133 پست

امشب داشتیم راجب رابطه های گذشتمون حرف میزدیم و بحث شد از عشق قدیمیش و گفت من دیگه الان دوسش ندارم ولی هرکی یذره شبیهش باشه من تا چندروز میرم تو خودم

چه بیکارین شما........به هیچ عنوان نباید هیچکدوم در مورد گذشتتون چیزی بگین 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نامزد تو ک سهله 

شوهر من با دوتا بچه هنوزم بهش فک میکنه😔

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2728

برا چی درباره گذشته و رابطه هاتون میگید؟

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738

میگفتی لازم نبود به من اینو بگیا😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

😕😕😕

می‌دونی اشتباهتون چیه؟

اشتباهتون اینه ک راجع ب رابطه های گذشتتون صحبت میکنید و این باعث ناراحتیتون میشه،هیچوقت راجع ب گذشته صحبت نکنید تا فراموش بشه و بیشتر ب هم نزدیک بشید و علاقتون به هم بیشتر و بیشتر شه

چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿💕
2706