2726
عنوان

کرونا گرفتم....

| مشاهده متن کامل بحث + 2046 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا چرا آخه دخترررررررر

چی بگم. تا گرفتار نشی نمیفهمی

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
نزده بودم خاک تو سرم😭😭😭

ببخشید ولی چند روز از خرید رفتنتون میگذره ک علایم دار شدید و حس بویایی تون رو از دست دادید

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2728
ببخشید ولی چند روز از خرید رفتنتون میگذره ک علایم دار شدید و حس بویایی تون رو از دست دادید

فکر کنم 3 هفته پیش رفتم بیرون. ده روزه علائم دارم. نمیدونم شایدم تو خونه گرفتم. مثلا خریدای که شوهرم میکرده آلوده بودن و.... 

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
من نمیدونم چرا وقتی مریض میشید یاد این میفتید که بچه دارید ؟؟؟ برو خدا را شکر کن که نوع بسیار خفیفش ...

چه ربطی داشت؟ مگه هر کسی رعایت نکنه می گیره؟ مردم کار و زندگی دارن خرج دارن مجبورن سر کار برن 

بچه چیکار کنم دخترمو نمیتونم بذارم پیش کسی... 

فکر کنم 3 هفته پیش رفتم بیرون. ده روزه علائم دارم. نمیدونم شایدم تو خونه گرفتم. مثلا خریدای که شوهرم ...

فک نکنم با خرید‌ ویروسی بشین شاید از شوهرتوت گرفتین و شوهرتوت علایم نداره شایدم همون بیرون رفتن خودتون

بچه چیکار کنم دخترمو نمیتونم بذارم پیش کسی... 

عزیزم بچتم ممکنه ناقل باشه کجا میخای بفرستی...تو خونه خودتونو قرنطینه کنید تا دورش تموم شه...

خدا جونم میدونم مثل همیشه هوامو داری...
2706