1920
1924
عنوان

کرونا گرفتم....

1709 بازدید | 52 پست

سلام. 10 روز حس بویایی وچشایی رو از دست دادم. امروز رفتم دکتر گفت کرونا ست. دو هفته قرنطینه باش بعد بیا آزمایش بده. آخه چطوری دو هفته قرنطینه باشم. دخترمو چکار کنم😭😭😭😭😭کسی مثل من بوده؟ 

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕

جایی بودی یگو تا بقیه به خودشون بیان و نرن انشاالله خوب بشی

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  

اگه قصد خرید سیسمونی دارید حتما به نی نی تگ سر بزنید ❤🌹

1922

بچه ها از طریق تماس جنسی هم منتقل میشه؟؟؟ روم نشد از دکتر بپرسم

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕

آره رعایت میکردم. فقط ی بار رفتم بیرون واسه خرید لباس. لرستانم

1911
علایم دیگه نداشتی؟

ن فقط بویایی وچشایی رو ندارم

یعنی ماسک زدی و کرونا گرفتی؟یا نزده بودی

نزده بودم خاک تو سرم😭😭😭

1826
ای بابا چرا آخه دخترررررررر

چی بگم. تا گرفتار نشی نمیفهمی

تلویزیون جرررخورد بس گفت ماسک بزن هموطن 

میگن شب اول مرگت دوتا فرشته میان بالا سرت بهت میگن وقتی همسایه ت گرسنه بود تو سیر خوابیدی کجا بودی وقتی دوستت کفش نداشت تو سه جفت کفش تو قفسه داشتی کجا بودی وقتی فلانی تو دلش غم داشت تو دلشاد بودی کجا بودی میخوام برعکس همه سرم بندازم پایین به خدا بگم خودت کجا بودی وقتی آه فقیر ریشه غنی رو نسوزوند وقتی آه مریض بنیان محتکر دارو رو ریشه کن نکرد کجا بودی وقتی پدری کلیه شو فروخت جهاز دخترش گرفت کجا بودی وقتی یه مادر خرج عمل قلب پسرش نداشت کجا بودی من یه بنده بودم یه شیر خام خورده بودم یه خود خواه بودم یه مغرور بودم اما تو خدابیییی 
1918