2410
2553

سلام خانوما من از دست جاریم واقعا عاصی شدم هر کاری میکنم (با پول خودم حتی شوهرمم نه) اون میره از پدر شوهرم میگیره همون مارو میکنه پست سرم با همه حرف میزنه میگه میخوام بزنمش چون شوهرش شوهرمو زده( طی یه درگیری شوهرم با شوهرش درگیر شد) جالب اینجاس این کارارو میکنه بعد میگه فلانی به من حسودی میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من باشم اصلا برام مهم نیست کسی الگوبرداری کنه ازم

تا وقتی حسادتش مانع زندگی شاد من نمیشه پس بی اهمیته 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

خفش کن

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2714
من باشم اصلا برام مهم نیست کسی الگوبرداری کنه ازم تا وقتی حسادتش مانع زندگی شاد من نمیشه پس بی اهمی ...

آخه مانع زندگی من میشه انقدر میگه به شوهر اون میرسین به من نمیرسین واقعا انگار خانواده شوهرمم باورشون شده که اینطوریه

عزیزم قبول کن تو زندگی یه سری افراد هستن که حالت از شخصیتشون بهم میخوره اما تنها کاری که برای اعصاب خودت ازت برمیاد نادیده گرفتنشونه

انواع قاووت(قوتو) کرمان و سرلاک خانگی برای شما عزیزان و نوزادان شما که تاثیر زیادی در وزن گیری دلبدنتون داره هم خیلللی خوشمزه اس هم فواید زیادی داره (سرلاک شش ماهگی و هشت ماهگی)تلگرام(sokot343)  من یه زن مستقل و محکمم که برای زندگی خودم و دخترام تلاش میکنم
آخه مانع زندگی من میشه انقدر میگه به شوهر اون میرسین به من نمیرسین واقعا انگار خانواده شوهرمم باورشو ...

خب شما مگه از خانواده شوهرت انتظار مالی داری ؟

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706