2733
2734
عزیزم من قطره شو استفاده می کنم از پاکی تا تخمک گذاری. ۱۴یا۲۰یا۲۱پری

من قرصش گرفتم الان ۶پریودم بنظرت چجوری مصرف کنم

دعا کنید تیکرم همین رنگی بمونه 🙏این رنگی نموند ولی خدا مصلحتم چیز دیگه دید بازم شکر تسلیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها تو‌رو‌خدا یکی جواب منوبده بیبی چک مارک وندفوو مثبت کاذب داره؟من امروز صبح که می‌شد ۸روز از تخمک گزاریم زدم اولش هیچی نبود بعد حدود نیم ساعت هاله انداخته کسی بوده هاله انداخته باشه ولی باردار نبوده باشه؟؟؟؟

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
2728
بچه ها تو‌رو‌خدا یکی جواب منوبده بیبی چک مارک وندفوو مثبت کاذب داره؟من امروز صبح که می‌شد ۸روز از تخ ...

نمیدونم من مدیکور میزدم،کاش چندروز صبرکنی دوباره بزنی،فکرکنم دیروزم زدی

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
نمیدونم من مدیکور میزدم،کاش چندروز صبرکنی دوباره بزنی،فکرکنم دیروزم زدی

نه عزیزم فقط امروز زدم .

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
بچه ها تو‌رو‌خدا یکی جواب منوبده بیبی چک مارک وندفوو مثبت کاذب داره؟من امروز صبح که می‌شد ۸روز از تخ ...

فک نمیکنم کاذب باشه.احتمال زیاد بارداری .باز ولی ۲روز بعد تکرار کن.

پیشاپیش مبارکهه

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
سلام عزيزم تو تازه تهوع پيدا كردي من خوبم نترس توهم خوب ميشي بخووور دميترونت رو حتما ب ٦هم خوبه

میبینی انگار تازه شروع شده کاش دیگه تا اخر ۵ماه تموم بشم.میخورم چاره ندارم.فرانک دیروز شوهرم رفته  پریناتال خریده رنگ قرص سفید مایل به طوسی.نمیدونم درسته یا نه.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2738
فک نمیکنم کاذب باشه.احتمال زیاد بارداری .باز ولی ۲روز بعد تکرار کن. پیشاپیش مبارکهه

مرسی عزیزم ولی خودم زیاد امیدی ندارم چون دقایق اول سفیده سفید بود بعد نیم ساعت مثبت شد 

مرسی عزیزم ولی خودم زیاد امیدی ندارم چون دقایق اول سفیده سفید بود بعد نیم ساعت مثبت شد 

۸روز بعد تخمک چقد تو ادرار هورمون هست که همون دیقه اول هاله بندازه.حداقل باید ۱۰روز بگذره.۲روز بعد امتحان کن ایشالا که زودتر هاله میبینی.

من ماهی که باردار نبودم حتی ۱ساعت بعدم نگا میکردم سفید سفید بود وندفو.یعنی اگه منفی باشه عمرا هاله بیاد

۸روز بعد تخمک چقد تو ادرار هورمون هست که همون دیقه اول هاله بندازه.حداقل باید ۱۰روز بگذره.۲روز بعد ا ...

مرسی .دو سه روز دیگه دوباره تست می‌کنم ،تا ببینم خدا چی می‌خواد 

خانم های باردار تاپیک،که هنوز جنسیت نی نی ها معلوم نیست لطفا عکس کیت و اقدام هاتون رو نگه دارید و هر وقت جنسیت مشخص شد برام بفرستید.اقدام ها رو با روز سیکل و ساعت میخوام.الان بنویسید برا خودتون که تا اون موقع یادتون نره.

اینارو میذارم تاویک امار،تا بچه ها بهتر راهنمایی بشن.مرسی

سلام خانوما خوبین؟ کسی بوده که بی بی چکش از روز اول تاخیر تا چند روز بعد از تاخیرش یه رنگ باشه تقریبا؟ 

من از روز موعد تا امروز که تقریبا ۵ روز میگذره بی بی چک گذاشتم روزای اول یکم دیر هاله انداخت ولی الان زیر یک دقیقه هاله واضح میندازه ولی نسبت به اولیا زیاد پررنگ نشده. 🥺 ازمایش دادم چند روز پیش مشکوک بود به نظرتون باردارم؟🥺

2706