2733
2734
دوستان من امروز ۲ سیکل پری هستم و برای تمیزترشدن رحم از دیروز اسپرین خوردم ک مثلا خونریزیم بیشتر بشه ...

یه قاشق پر تخم شوید با دولیوان آب بذار بجوشه ، رو حرارت کم تا بشه یه لیوان...

با نبات شیرین کن گرم بخور

روزی دو لیوان تا روز چهارم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه قاشق پر تخم شوید با دولیوان آب بذار بجوشه ، رو حرارت کم تا بشه یه لیوان... با نبات شیرین کن گرم ...

من تخم شوید ندارم خود شوید تو خونه دارم. الان نمیتونم برم بیرون چون اینجا وحشتناک باد و بارون میزنه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
یه قاشق پر تخم شوید با دولیوان آب بذار بجوشه ، رو حرارت کم تا بشه یه لیوان... با نبات شیرین کن گرم ...

من احتمالا ماه دیگه اقدامم یعنی یه پریودی دیگه دارم

منم تخم هویج استفاده کنم یا نه دیگه

2 ماه گذشته استفاده کردم یعنی شهریور و مهر استفاده کردم

آبان نخوردم  پریود آذر هم در پیش هست چیکار کنم؟؟؟؟

2731
دوستان من امروز ۲ سیکل پری هستم و برای تمیزترشدن رحم از دیروز اسپرین خوردم ک مثلا خونریزیم بیشتر بشه ...

عزیزم اویشن و زعفران رو باهم دم کن و تا شب دو لیوان بخور و نیم ساعت تو خونه راه برو...شکمت هم با شال ببند تا حسابی گرم بشه...تا شب نتیجه رو بهم بگو😉

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
من تخم شوید ندارم خود شوید تو خونه دارم. الان نمیتونم برم بیرون چون اینجا وحشتناک باد و بارون میزنه

خود شوید اطلاع ندارم راستش! اما تخم شوید معجزه میکنه....

من یائسگی زودرس دارم ، نخورم پریودم لکه بینی فقط! اما میخورم شدید شدید میشه

دمنوش رازیانه هم خوبه اما پرولاکتینت بالا باشه بدترش میکنه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
عزیزم سلام نی نی تون پسره؟؟؟ فلوکونازول و اسپرین چجوری باید مصرف بشه منظورم هر رزو یا چی؟؟ شما دکت ...

اره گلم.

من فقط فلوکونازول خوردم.اسپرین نخورذم.

فلوکونازول رو روزی که کیت مثبت شد خوردم یکی هم پس فرداش خوردم.یکی هم ۷۲ساعت بعد دومی.

اخه من عفونت داشتم.کسی که عفونت نداره و فقط میخواد قلیایی بشه،همون روزی که کیت مثبت میشه بخوره.اسپرین هم از روزی که مثبت میشه تا روزی که کمرنگ میشه ۱ دونه هر روز بخوره

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
من احتمالا ماه دیگه اقدامم یعنی یه پریودی دیگه دارم منم تخم هویج استفاده کنم یا نه دیگه 2 ماه گذشت ...

خوبه ، سه چهار روز اول پریود بخور!  رحم گرم میکنه واسه باردار شدن هم مفید

2738

دوستان به زودی یه تاپیک دیگه راه اندازی میکنم که عنوانش هم دختر دار شدن و هم پسر دار شدن باشه . چون اونایی که دختر هم میخوان تو این تاپیک هستن و بعد هممون میریم اونجا

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
دوستان به زودی یه تاپیک دیگه راه اندازی میکنم که عنوانش هم دختر دار شدن و هم پسر دار شدن باشه . چون ...

خیلیم عالیه👍👍👍👍اینجوری بهتره

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
اره گلم. من فقط فلوکونازول خوردم.اسپرین نخورذم. فلوکونازول رو روزی که کیت مثبت شد خوردم یکی هم پس ...

دکتر من گفت اگه خواستی دوز ۵۰ ، روزی یکی... از ۵ پریود تا ده روز 😐

من نخوردم انقد میگن عوارض داره، شاید ماه دیگه خوردم...

شما دوز چند خوردی؟

اره گلم. من فقط فلوکونازول خوردم.اسپرین نخورذم. فلوکونازول رو روزی که کیت مثبت شد خوردم یکی هم پس ...

مبارک باشه بسلامتی عزیزم

ممنون ازت

من فقط یک ماه تا اقدام دارم و نمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟

خود شوید اطلاع ندارم راستش! اما تخم شوید معجزه میکنه.... من یائسگی زودرس دارم ، نخورم پریودم لکه بی ...

تخم شوید یعنی خونریزیت رو زیاد میکنه؟

من خونریزیم خیلی کمه. ۴۸ ساعت. دو سال پیش هم قبل از بارداری دخترم اینجوری بود و ازمایش ذخیره تخمدان و fsh دادم. ذخیره تخمدانم ۴،۵ بود که خیلی خوب بود

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
خود شوید اطلاع ندارم راستش! اما تخم شوید معجزه میکنه.... من یائسگی زودرس دارم ، نخورم پریودم لکه بی ...

رازیانه نمیتونم استفاده کنم بخاطر توده‌ای ک تو سینه‌ام دارم بدبختی شد برام

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2706