2733
2734
😢لوبیا جون بخدا الان ک تایپ میکنم اشکام همینجوری سرازیر شدن هرماه انتظار هرماه فقط دل من خونه باردا ...

واییی عزیزم شما ها هردوتون خیلی جونین ...هنوز خیلییی فرصت دارین...ناراحت نباش عزیزم من مطمنم تو هم مادر میشی حالا میبینی...

خدایا تنها امیدم تویی🤲❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اولین شخصی هستی بی تاب تر از خودم دیدم  عزیزم من میفهمم بی تابی و بی قراری یعنی چی ،نمیخوام بگ ...

عزیزم از ته دلم برات دعا می‌کنم نینیت سالم ‌سلامت دنیا بیاد و جبران همه روزهای انتظارت بشه برات .🤲خیلی خوشحال شدم که بیبیت مثبت شد .😍😍😍

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
مرسی سامی که گفتی ولی من اگر گرسنم هست و ضعف میکنم ولی غذا میاد جلوم میلم میره!کلا یه حالتی ام خودمم ...

آهان پس غذا میلت نمیکشه ...ببین چی حالت وخوب میکنه چی دوست داری همون وبگیر بخور....

من سر دخترم ویار خیلی خیلی شدید داشتم تا سه ماهگی فقط میخوردم گوجه وخیار اصلا یه وضعی همیشه حالم بد بود تا آخرین روز زایمانم بالا آوردم حتی همون روز صبح هم بالا آوردم بعد رفتم برای زایمان ....با اینکه دمیترون میخوردم ....

خلاصه اوضاعم داغون بود...میگن توبارداری دوم بدن به هورمون عادت میکنه ودیگه تهوع واینا کمتر میشه برای من اینطور بوده ....سر دخترم هر روز صبح هر روز باید بالا میاوردم ولی الان چند روز درمیون 😁

حالا تو چون تواون بارداری هورمون ها رو اثر نکرده الان یکمی برات سخت شده نگران نباش این یکی دوهفته بگذره سرحال میشی وحالت خوب میشه تهوع کمتر میشه حتما دمیترون بخور تا بتونی غذا بخوری من اگه دمیترون نخورم اشتهام خوب نیست.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
مرسی سامی که گفتی ولی من اگر گرسنم هست و ضعف میکنم ولی غذا میاد جلوم میلم میره!کلا یه حالتی ام خودمم ...

سر هر بارداری فرق میکنه.،تا هفته ۷ خیای گشنم بود و خیلی میخوردم.بعد ۲ساعت از غذا،دلم غذا میخواست.بعد اون دیگه تهوع امونمو برید و اشتهام صفر شد تا همین امروز،فقط میوه زیاد میخورم عاشق میوه ام ،ولی غذا در حد ۱/3 یه ادم معمولی.اونم نه با میل و اشتها،فقط بخاطر تامین انرژی و مواد مغذی برا بچه.مامانم مبگه حامله ها تو ماه های ۵ به بعد سیر نمیشن تو چرا اینطوری شدی.صبح ها هم که فقط با دمیترون میتونم صبونه بخورم.وروجک من فعلاها قصد نداره مامانشو یکم مراعات کنه

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
سلاام دوستم من امروز ده روز از تخمک گذاریم میگذرد اقدام هم نبودم اما رابطه مشکوک داشتم بیبی زدم میشه ...

عزیزم زیر ۳دقیقه هاله انداخت؟

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
اره ان تی که حتما باید پر باشه.قبلشم ی چیز شیرین  بخور . راستی تو تنظیم کن ۱۲هفته و ۵روز برو.ج ...

لیلی ده بار ازت سوال کردم بازم یادم میره چندهفته رفتی ان تی ؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نه لوبیا گفت سونو 7هفته بالاست و دقیق نیست.

کاش میشد یه جوووری حساب کرد،یادت باشه بعد ان تی عکس کیت هاتو با اقدام هات برام بذاری ببرم تو امار 

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2738
دوستان شمادرفاستًن با نسخه گرفتين؟ رفتيم داروخونه گفت بدون نسخه نميدن

من بدون نسخه گرفتم اما خیلی سخت گیرم اومد، اگه داروخونه موجود داره کاری  نداره که بده پزشک عمومی درمانگاهی جایی برات بنویسه رو نسخه 

سلام عزیزم. میشه تایپکشون بفرستی 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5341393/اونایی-که-بهم-گفتم-اگه-بچت-پسر-شد-رژیمتوبهمون-بگو-بیاید?postId=165918078

این تاپیک کندوفندوقم

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
لیلی ده بار ازت سوال کردم بازم یادم میره چندهفته رفتی ان تی ؟

فدا سرت عزیزم.من ۱۲ هفته و ۳روز بودم اما تو ان تی گفت ۱۲هفته و ۵روزی،و گفت پسره.من شک داشتم ولی اینبار که رفتم گفت تو ان تی گفتم پسره .ایشالا یکشنبه بیای خبرای خوب بدی ها

کدومم 7هفته  اینجا به ما میگن10هفته که یک هفته بعد جوابش میاد میشه11هفته  خوب دیگه نهایتا ...

منم ده هفته شنیده بودم ولی اگه اشتباه نکنم جنگلم میگفت 7هفته.

ده هفته ارزش نداره. 

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
😢لوبیا جون بخدا الان ک تایپ میکنم اشکام همینجوری سرازیر شدن هرماه انتظار هرماه فقط دل من خونه باردا ...

خیلییییی جووووونید دختر گریه چرااا.تو هر ماه اقدامتو بکن  من مطمئنم باردار میشی.الان بدن تو و همسرت عالیه برا بارداری فقط بسپار خدا،

واقعا چرا تاپیکی که چگونه پسر دار شویم هست چهل هزار نفر توش شرکت کردن و هی بالا میاد

ولی تاپیکی‌که چگونه دختر دارم شویم‌چهارصد نفر؟؟؟

بعد میگن سلیقه ای هست و ما‌فقطططط دووسستتت داریم پسر دار شیم.نه چیز دیگه

فدا سرت عزیزم.من ۱۲ هفته و ۳روز بودم اما تو ان تی گفت ۱۲هفته و ۵روزی،و گفت پسره.من شک داشتم ولی اینب ...

قربونت برم خواهر❤❤❤

آخیییی لیلی چقدر حس خوبی داره خداروصدهزار مرتبه شکر عزیزم بابت سالم بودن وگل پسری بودن نی نیت😘❤

ممنونم بابت دعای خوبت عزیزم من هم ۱۲هفته و۲ روز میرم انشاءالله بگه بهم🥰

2706