2737
2739
مرغ فقط سینه اش برنجم با شوید و‌زعفرون بخور

خیلی جالبه من فکر میکردم شوید نباید بخوریم. ولی با یه کاربر دیگه که رژیم داشتن و بچه شون پسر شده بود حرف میزدم اونم میگفت شوید زیادبخورید.

کاربر کنجدوفندوقم تاپیک زدن و کارهایی رو که کردن نوشتن. 

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
اینی که گفتم عالیه،به دکترت بگو نظرشوبگه.تونت سرچ کن همه چی راجع بهش نوشته.بارداری اولم از۴ماهگی خور ...

من هم چند وقت دیگه اقدام دارم از الان بهم داده مولتی پریناتال رو وگفته بعد بارداری هم ادامه بده. البته فک کنم دیگه خارجیش نیست. من سر حاملگی دخترم خارجیشو میخوردم الان ایرانیشو پیدا کردم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم باشه الان توامضام اسمت رو وارد میکنم انشاءالله خیلی خیلی زود خبر بارداریت رو بهم بدی تا ا ...

الهی فدات بشم مرسی مهربون. بهترین ها رو برات از خدا میخوام.

سلاام دوستم من امروز ده روز از تخمک گذاریم میگذرد اقدام هم نبودم اما رابطه مشکوک داشتم بیبی زدم میشه ...

عزیزم هاله داره مبارکه😍😍😍👍

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2728
الهی فدات بشم مرسی مهربون. بهترین ها رو برات از خدا میخوام.

قربونت برم عزیزدلم انشاءالله خیلی زود خدا دلت روشادکنه❤🤲🏻ممنون بابت دعای خوبت عزیزم😘❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
امکان‌ داره کاذب باشه؟ 

فردا دوباره تکرار کن باید پررنگ تر بشه گلم

چند روز از موعد میگذره؟

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
اولین شخصی هستی بی تاب تر از خودم دیدم  عزیزم من میفهمم بی تابی و بی قراری یعنی چی ،نمیخوام بگ ...

عزیزم انشاالله این دفعه نی نیت صحیح وسلامت میاد بغلت  وهمه ی اون سختیا تموم میشه وبقیه ی زندگیت سرشار از حال خوب و خوشی میشه

2738

وای خدا تا الان صبحها حالم خوب بود الان صبحها هم حالت تهوع دارممم😭😢

سلاام دوستم من امروز ده روز از تخمک گذاریم میگذرد اقدام هم نبودم اما رابطه مشکوک داشتم بیبی زدم میشه ...

یه کوچولو مثبته  فردام بزن اگه یکم پر رنگ بشه دیگه قطعا مثبته.🙈🙈🙈

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
اولین شخصی هستی بی تاب تر از خودم دیدم  عزیزم من میفهمم بی تابی و بی قراری یعنی چی ،نمیخوام بگ ...

انشاالله که میمونه برات نی نی نازت😍😍🤲🤲🥺🥺

الان گلپسریت سفت چسبیده به دلت❤❤❤👍👍👍

بعد اینکه کلا تو ایام پریودی میوه فقط موز،بخورید. چون میوه ها معمولا سرد هستند.  بچه ها این اط ...

زینتیار جان نظرت در مورد لوبیا ها چیه. یه خانمی میگفت دکترشون خیلی روی لوبیا سفید تاکید داشتن. میگفت هر روز بخورید. منم تا جائیکه دیدم پتاسیمشون بالاست ولی از طرفی بعضی جاها نوشتن بدن رو اسیدی میکنه. 

2706