2737
2734
امیرعلی جوننن الان قندمو چک کردم ۱۲۷بود😥😥😥چیکار کننممم خیلی بالاس؟

عزیزم الان حتما بع  شام بوده فردا ناشتا و2ساعن بعد صبحانه بگیر اگه مشکوک یا بالا بود برو دکار برات تست آزمایشگاهی ناشتا و دوساعته بده 

بعد باید دکتر برات تصمیم بگیره 

من فعلا خودم از تو نینی سایت رژیم قند گرفتم 

فعلا قند و بیسکوییت و کلا شیرینبجات حذف 

نان و برنج کمتر بخور و روزی نیم ساعت تو خونه 

پیاده روی آرام داشته باش 

استرس هم نداشته باش که خودش قندو بالا میبره

بله متظورم از وقتی هاله میگیره که بعدش همرنگ وبعد پررنگتر میشه و درنهایت دوباره کمرنگ میشه اون تایم ...

خیلی ممنون عزیز دل...من چون پری نامرتب هست فعلا دوفاستون میخورم انشالله از برج 11کیت گذاری میکنم 😃🙏🙏 حالا متوجه شدم کاملا مرسیییی😍😍😍😘🌼💓

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگم دکتر من گفت22آذر بیا برات ان تی بنویسم من طبق پری 2هفته با شما فرق دارم.

فکر کنم طبق سونو قلب ان تی رو وقت میدن.برامن اینجوری بود

سونو قلب چند هفته بودی،طبق سونو قلب ۲۲ آذر چند هفته میشی؟

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
سلااام‌دوستممم علایمی چیزی داری؟؟؟

سلام عزیزم چه حلال زاده امروز میخواستم حالتو بپرسم

یه چند روزی احساس میکنم میخوام پری بشم

امروزم حرص جوش خوردم حالت تهوع شدید گرفتم یه دفعه زیر دلم بد درد گرفت حس میکردم الان میخوام پری بشم الان ۷روز از تخمک گذاریم گذشته برای تو هم ۷روز گذشته؟

علایم داری؟

نترس یه موقع چیز شیرین خوردی حتی میوه شیرین هم قند وبالا نشون میده

نمیدونی باید چند باشه؟برای شما چند بود؟ازمایش دادین مشخص شد قند دارین؟

باشه فردا هم میگیرم😥استرس گرفتم

اخه لبام هی خشک میشه و تند تند تشنم میشه و از عطش نمیوفتم بخاطره اون شک کردم

میوه الان نارنگی و خیار خوردم

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
امیرعلی جوننن الان قندمو چک کردم ۱۲۷بود😥😥😥چیکار کننممم خیلی بالاس؟

من بفهممم کی گفته این قتد بالاس بابا قند اخر شب از این نرنال تررر اخه چرااا استرس میسازید براخودتون عالیه بابا اون قند ناشتاس ک بایدبین۸۰۰-۱۰۰باشه

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
2738
نه من دوهفته پیش که رفتم دکتر دکترم گفت22آذر بیا تا برات ان تی بنویسم. خودمم داشتم فکر میکردم چه جو ...

عزیزم اگه توام مث ایشون بخوای بری باید ۲۴آذر بری سونو..فکر کنم میشی ۱۲هفته و ۲ روز یا ۳روز

بچه ها تروخدا کسی از قند سر در میاره بهم بگه الان قندم ۱۲۷بود چیکار کنمممم

من عصری داشتم دور از جونت میمردم 

فشارمو گرفتم8بود از بس شیرینی نخوردم 

شوهرم به زور بهم یه خرما و نان پنیر گردو خوردم 

تا حالا یکم بهتر شدم

من بفهممم کی گفته این قتد بالاس بابا قند اخر شب از این نرنال تررر اخه چرااا استرس میسازید براخودتون ...

وای راست میگی فترس جون انشاالله خیر ببینی آخ نگی تو زندگیت🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤مردم از استرس تو همین چد دقیقه

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
عزیزم اگه توام مث ایشون بخوای بری باید ۲۴آذر بری سونو..فکر کنم میشی ۱۲هفته و ۲ روز یا ۳روز

نمیدونم به هر جهت ان تی تا13هفته وچند ردز هم وقت داره 

دیگه 22میرم دکار هر موقع دکتر تاریخ بزنه میرم 

من عصری داشتم دور از جونت میمردم  فشارمو گرفتم8بود از بس شیرینی نخوردم  شوهرم به زور بهم ...

منم همش فشارم رو ۹هستش حالمم از ۵به بعد انقدر بد میشه که نگم برات هیچی نمیتونم بخورم😢😢

نترس یه موقع چیز شیرین خوردی حتی میوه شیرین هم قند وبالا نشون میده

عزیزم کره ی بادوم زمینی و خود بادوم زمینی خوبه برای رژیم ؟؟نوشابه چطور 🙏🙏😊😊

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
2706