2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
توبگو‌چگونه بچه دار شویم پسر دختر مگه فرق داره اخه .مهم اینه آدم درست تحویل جامعه داد 

برای باردار شدن هم همون راههایی که صفحه اول نوشتم رو رعایت کنیند به زودتر باردار شدن کمک میکنه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
عزیزدلم،قربون مهربونیت،توکه دیگه بیخیال رژیم واقدام باش اولم گفتم توبارداری مطمئن باش. رژیمم حذف لب ...

دختر طلام اندازه جنینت تو سونو قلب چند بود؟

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
حالا اگه دختر بخوام چی؟؟؟

اسم منو بزنی تاپیکامو میاره. برو تو تاپیک دختر دار شدن. البته تو این تاپیک هم چند تا از خانم ها هستن که برای دختر اقدام دارن

دختر طلام میگم چند سیکل تخمکت ازاد شد و الان چند هفته بودی

۱۲سیکل آزاد شد.الان۱۲هفته و ۲روز

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2738
خدارووووشكر ك سالم انشالله ك پسره 

ممنونم،انشالله شماهم گل پسرتو سلامت بغل کنی وبادل خوش

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
خیلی ممنون خودمم حس میکنم پسره😍  موقع تخمک گذاری اقدام کردم قبل از اون چند وقتی اقدام نکرده بو ...

یک اقدام روز تخمک کذاری داشتی؟

بسلامتی و مبارکه....مطمن باش گل پسره  عزیزم ما اینجا از ساعت ۱۲‌ چشم مون خشک شد....مهم اینه با ...

ممنونم،انشالله

معذرت میخام،اره اولویت اول که سلامت بچه س.

انشالله تک‌تکتون باردارشین همینجا دورهمی وجنسیت دلخواهتونو خدابده.وتا آخر باهمیم.

و ی تشکر ویژژژژژه ازلوبیای عزیز ودعای خیرمون همیشه پشت سرش🤲

2706